Dulkių siurbliai sparčiai tobulėja, o pastaruoju metu „ant bangos“ dar vienas dulkių siurblių tipas – elektriniai siurbliai-šluotos.
Renkantis elektrinę šluotą, svarbiausia apsispręsti kokios norite: laidinės ar belaidės. Kiekvienas modelis turi savų pliusų ir minusų, todėl reikia gerai apgalvoti, kuris pasirinkimas geriausias konkrečiai jums ir tinkamiausias jūsų namams.
Laidinis prietaisas visuomet turės pranašumą, kadangi turi neribotus elektros išteklius. Tai reiškia, kad naudotojas galės valyti kiek tik norės ir tikriausiai pats prietaisas turės galingesnį variklį. Be to, tokie modeliai yra pigesni. Tokio tipo šluotų minusas yra tas, kad naudotojas, kaip ir su paprastu dulkių siurbliu, gali valyti tik ribotu spinduliu. Didelė dalis žmonių renkasi siurblį-šluotą dėl galimybės jį lengvai nešioti, todėl modeliai su laidu yra mažiau paklausūs.
Belaidė šluota greitam ir lengvam valymui visada bus geriausias pasirinkimas. Vartotojai neturės nerimauti dėl valymo ploto apribojimų, o įkrovimo laidas gali būti lengvai atjungtas. Vis dėlto, reikia apgalvoti kiek laiko šluota gali veikti, ir kiek laiko ji kraunasi. Prietaisas su silpnesne baterija bus mažiau naudingas. Renkantis belaidį prietaisą, veikimo laikas ir įkrovimo laikas yra du faktoriai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Dauguma modelių veikia apie 15–20 min. Žinoma, yra modelių kurie gali veikti 40 min. ir ilgiau, tačiau jie kainuos gerokai brangiau.
Kas padaro šluotas tokiomis paklausiomis? Kompaktiškumas ir lengvas dizainas. Jei prietaisas per sunkus, kils nepatogumų bandant jį pakelti ar padėti į spintą. Kai kurie geriausi modeliai yra tokie lengvi ir subalansuoti, kad vartotojas gali juos naudoti net aplink lubų kampus, ar kitose aukštose vietose.
Du viename modeliai yra tokie, kuriuose dalis mechanizmo atsikabina ir jį galima naudoti kaip rankinį dulkių siurblį. Ne visos šluotos turi šią funkciją, todėl tam tikrais atvejais ji turi pranašumą renkantis. Su rankiniu siurbliu lengvai pašalinsite nešvarumus nuo baldų, spintelių, sofos ir sunkiai prieinamų vietų.
Dauguma siurblių-šluotų yra tinkami kelių paviršių valymui, tačiau geriausiai veikia valant kilimines dangas. Jei ieškote modelio kilimų valymui, derėtų paieškoti tokio prietaiso, kuris turėtų šepetį. Kietiems paviršiams reikėtų ieškoti šluotos be šepetėlių. O jei norite valyti skirtingus paviršius, reikia modelio kuris turi šepetį, tačiau jį, prireikus, galima išjungti.
Tokie filtrai siurbliuose naudojami jau seniai. Oras praeina per keletą filtrų. Jų skaičius ir kokybė gali labai skirtis priklausomai nuo siurblio modelio. Didesnis filtrų skaičius reiškia geresnį oro filtravimą, todėl verta į tai atkreipti dėmesį renkantis.
Jei norite užtikrinti geriausią oro kokybę savo namuose, tuomet reiktų ieškoti šluotos su HEPA filtru. Šie filtrai sulaiko įvairių formų užterštumo daleles net 99% efektyvumu. Tai padaro juos labai patraukliais žmonėms, kurie turi problemų su alergijomis ar astma.
Renkantis siurblį-šluotą, vartotojas turi galimybę pasirinkti naudoti keičiamus filtrus arba ilgalaikį filtrą. Tokio filtro privalumas, kad jis tarnaus ilgai, o tai taupo pinigus ir laiką.
Facebook: Bigbox | Youtube: Bigbox | Instagram: Bigbox | LinkedIn: Bigbox | Google Business: Bigbox | Bigbox atsiliepimai | Google review: bigbox atsiliepimai |