Informacija
Prekių katalogas

Lėlių vežimėliai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Lėlių vežimėliai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų No-Name, BAYER, marka niezdefiniowana, ARIAS, Legler prekės. Lėlių vežimėliai kategorijoje kainos prasideda nuo 8,19 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 82. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Lėlių vežimėliai

Kiek daug vaikų žaidžia su lėlėmis. Ypač su lėlėmis daug žaidžia ikimokyklinio amžiaus mergaitės, kurios mėgsta įsikūnyti į lėlių mamas, tetas, seses ar drauges bei susigalvoja įvairiausių pramogų. Tačiau vien tik lėlės suteikia tik ribotas galimybes žaisti, mat, su lėle sunku išeiti į lauką, gali tekti nepatogiai ją neštis. Smagesniam ir praktiškesniam žaidimui su lėlėmis reikalingi lėlių vežimėliai. Šie žaislai gali būti labai įvairūs. Vieni yra visiškai žaisliniai ir vaikiški, pavyzdžiui medinis vežimėlis Nostalgic. Tačiau Bigbox prekių kataloge rasite ir Bambolina, Hauck, Legler ir kitų gamintojų vintažinius arba tikrus, modernius kūdikių vežimus, primenančius vežimėlius lėlėms.

Kokie vaikiški lėlių vežimėliai yra Bigbox prekių kataloge? Visų pirma, yra daug klasikinių lėlių vežimėlių. Jų dizainas mena XXa. 3-6 dešimtmetį, kuomet vežimėliai buvo su dideliais ratais, o konstrukcija turėjo daug lenktų formų, buvo vientisesnė. Modernūs vežimėliai atrodo ženkliai kitaip ir turi daugybę rankenų, papildomų daiktadėžių. Modernūs nuo klasikinių daugiausiai skiriasi tuo, kad ergonomiškumą ir praktiškumą stato aukščiau estetikos. Retro vežimėliai šiek tiek labiau išsiskiria iš vizualinės pusės.

Renkantis vežimą svarbu atsižvelgti ne tik į tai, kas yra gražu jūsų atžalai, tačiau ir į lėlių dydį. Juk galų gale tai vežime bus vežamos tos lėlės. Jos ten turi tilpti ir jas turi būti patogu vežti. Kai kada norisi vežti ir kelias lėles (pvz., seses ar brolius dvynukus). Paspaudę ant prekės nuotraukos kataloge būsite nukreipti į individualų jos puslapį. Jame galėsite sužinoti visą svarbiausią informaciją apie vežimėlį, išskirtines bei svarbiausias jo savybes. Bigbox parduotuvėje internetu paprasta ir palyginti keletą vežimėlių tarpusavyje, įsidėti juos į norų sąrašą arba vienu paspaudimu įsidėti juos į krepšelį.

Toks vežimas nėra tik žaislas. Jis gali būti itin puiki praktika vyresniam broliui ar sesei, kuomet jūsų šeimoje laukiama pagausėjimo arba ką tik į namus atėjo naujagimis. Vaikiškas vežimėlis leis atžalai priprasti prie atsakomybės bei leis vėliau saugiai ir ramiau stumdyti vežimą, kuriam laikui perėmus atsakomybę iš mamos ar tėčio.

Bigbox kataloge esančias prekes galite filtruoti naudodamiesi: kainos, gamintojo, amžiaus bei kategorijos filtrais. Kadangi lėlių vežimėlių yra tikrai nemažai, patogu susiaurinti paiešką, kad nešvaistytumėte savo laiko ir greičiau rastumėte tai, ko reikia. Prekes taip pat galima rikiuoti pagal kainą (nuo didžiausios arba mažiausios) bei pagal pavadinimą. Filtrai ir rūšiavimo įrankiai leis įsigyti vežimėlius ir visas prekes geresne kaina, galbūt net pigiau nei įprastai.

Jeigu kyla klausimų dėl mokėjimo, pristatymo ar pačių prekių, galite atsakymus rasti skiltyje „Informacija“ bei klausti mūsų komandos tiesiogiai, elektroniniu paštu bei telefonu. Nepamirškite prenumeruoti naujienlaiškio, kad pirmieji sužinotumėte, kurioms prekėms taikoma akcija ir kokios didžiausios naujienos.