Informacija
Prekių katalogas

Miegmaišiai

Kitos miegmaišių kategorijos: Žieminiai miegmaišiaiMiegmaišiai vaikamsLengvi miegmaišiaiDviguliai miegmaišiai

Miegmaišiai

Trumpai išvykai ar ilgam turistavimui gamtoje pravers miegmaišiai. Bigbox parduotuvėje internetu pigiau galite įsigyti įvairių dydžių, iš kokybiškiausių medžiagų pagamintų vienviečių, dviviečių, vaikiškų arba ypatingų miegmaišių.

Pasirinkti geriausią prekę padės mūsų parduotuvėje veikiantys prekių filtrai, prekių rūšiavimo bei palyginimo įrankiai. Filtras leis matyti miegmaišius pagal:

  •        Kainą;
  •        gamintoją;
  •        ilgį;
  •        išorės bei vidaus medžiagas;
  •        spalvą.

Na, o, jeigu patinka keli panašūs vaikiški ar kitokie miegmaišiai iš katalogo, galite pridėti juos į palyginimą ir matyti, kuo vienas modelis yra pranašesnis už kitą.

Renkantis miegmaišį, dauguma pirkėjų pirmiausiai kreipia dėmesį į dydį. Tik pakankamo ilgio miegmaišis galės užtikrinti komfortišką poilsį. Nors tinka ir ilgesnis variantas, niekuomet nepirkite per trumpo. Jis turėtų pilnai uždengti jūsų kūną, tad negali būti trumpesnis nei jūsų ūgis minus 15-20cm. Jeigu miegmaišis bus per trumpas, jums bus nepatogu ir/ar per šalta miegoti, todėl ilgis – svarbus. Taip pat svarbus ir plotis, kadangi vieniems žmonėms patinka miegoti ant šono (tad tiks ir plonesnis), o kiti mėgsta miegoti ant nugaros, todėl tuomet reikėtų rinktis platesnį miegmaišį.

Kuo skiriasi įvairios miegmaišių medžiagos? Dažniausiai miegmaišiams naudojamas nailonas, poliesteris ir keletas kitų medžiagų. Tokie miegmaišiai būna minkšti bei praleidžia orą, todėl mažiau sukaistate. Medvilnės ir poliesterio mišinys kiek ilgiau džiūsta nuo drėgmės, todėl yra labiau vasarinis pasirinkimas. Taip pat daug kam patinka ir miegmaišiai su vilna, kurie būna dar minkštesni ir malonesni prie kūno, tačiau įprastai pasižymi tuo, kad parduodami aukštesne kaina. Aukščiausios kokybės miegmaišiai turės šilko, tačiau ir jų kaina bus gerokai didesnė. Jeigu ieškote kažko, kas pasiūlys gerą kainos ir kokybės santykį, patariame dėmesį atkreipti į nailoną. Kai kam norėsis natūralaus pūko užpildo, bet reikėtų turėti omenyje, kad tokie, kiek labiau žieminiai (nes bus šiltesni) miegmaišiai daug ilgiau džiūva nuo drėgmės, o žygiui prie vandens jie beveik visiškai netinka.

Prie daugumos miegmaišių būna nurodomos nuo vienos iki keturių temperatūrų. Jos nurodo žemiausią temperatūrą, prie kurios dar turėtų būti šilta miegoti (extreme) bei maksimalią temperatūrą, prie kurios dar neturėtumėte sukaisti (max). Galbūt kažkiek aktualu ir miegmaišio svoris. Nors savaime suprantama, kad pvz., dvivietis arba dviguliai miegmaišiai svers daugiau nei mažas vaikiškas modelis, tačiau tikrai nesinori be reikalo, ant pečių nešioti  2kg svorio miegmaišį vietoje 1kg, tiesa? Naudodamiesi patogiu prekių palyginimo įrankiu galėsite lengvai ir greitai nustatyti, kuris miegmaišis turi privalumą prieš kitą tiek svorio, tiek visais kitais aspektais.

Bigbox internetinėje parduotuvėje visuomet yra gausus miegmaišių asortimentas. Nuolat atsiranda naujos prekės, dažnai taikomos nuolaidos. Jeigu prenumeruosite naujienlaiškį, galėsite pirmieji sužinoti, kada laisvalaikio prekės (tarp kurių patenka ir miegmaišiai) bus parduodamos su akcija pigiau nei įprastai. Nepamirškite atkreipti dėmesį ir į tai, koks numatomas pristatymo terminas, kad geriau planuotumėte išvykas.