Informacija
Prekių katalogas

Vejos aeratoriai

Kitos vejos aeratorių kategorijos: Aeratoriai-skarifikatoriaiElektriniai aeratoriaiBenzininiai aeratoriai

Vejos aeratoriai

Kas gi nenori gražios vejos aplink savo namą ar sodybą? Tačiau tam, kad pavyktų tai įgyvendinti, reikia ne tik laiko, tačiau ir tinkamos technikos. Vien noro ir laistymo gali neužtekti. Bene svarbiausias įtaisas, kuris prisideda prie gražios vejos puoselėjimo – aeratoriai - skarifikatoriai. Šie įrenginiai vaidina labai svarbų vaidmenį lauko erdvės priežiūroje ir labai rekomenduojama juos įsigyti, jeigu jums rūpi tai, kaip atrodo jūsų veja. Bigbox parduotuvė internetu – čia rasite Bosch, Grizzly, Makita, MTD, STIGA ir kitų gamintojų žolės bei vejos aeratorių puikiomis kainomis.

Aeravimas yra vejos priežiūros procesas, dar vadinamas vejos vėdinimu ir atliekamas su aeratoriumi. Šis prietaisas daro durtines arba pjautines duobutes vejos paviršiuje, per kurias į šaknis patenka daug daugiau deguonies, nesikaupia organinės medžiagos bei drėgmė. Dirva subadoma 5-10cm gyliu. Tai reikia daryti pakankamai reguliariai, ypač, jeigu veja auga molingame arba smėlingame dirvožemyje. Kai turime omenyje reguliariai, tai reikėtų daryti bent sykį į metus ten, kur veja nėra pernelyg daug vaikštoma ir du arba net daugiau kartų, jeigu ant vejos daug žaidžiama, vaikščiojama.

Aeratorius gali būti mechaninis (dar vadinamas rankiniu), elektrinis arba benzininis. Tiesa, pastarieji du tipai dar laikomi varikliu varomais (viename – elektros variklis, o kitame – vidaus degimo). Kada geriau rinktis mechaninį, o kada – aeratorių su varikliu? Beveik visuomet techniškai pranašesni yra aeratoriai su varikliu. Benzininis modelis ir akumuliatorinis yra turbūt daugiausiai dėmesio sulaukiantys variantai. Įprastas, laidinis elektrinis aeratorius irgi yra puikus pasirinkimas, tačiau jo mobilumą apriboja laidas, tad daug kas pirmenybę teikia belaidžiams skarifikatoriams. Lyginant benzininius ir elektrinius aeratorius, pastarieji reikalauja mažiau priežiūros, yra ekonomiškesni naudoti, tačiau mažiau pajėgūs (įprastai) aptarnauti didesnius plotus. Jeigu jūsų sklypas yra daugybės arų, nelygaus reljefo ir kelia kitų iššūkių vejos priežiūrai, geriausia bus pirkti benzininį aeratorių.

Bigbox parduotuvėje galite rikiuoti, filtruoti ir rūšiuoti sodo technikos įrangą pagal įvairius kriterijus. Būtent skarifikatorius galėsite filtruoti pagal kainą, gamintoją bei darbinį plotį. Paspaudę ant jus sudominusios prekės dar galėsite ją pridėti į palyginimą ir matyti variklio galingumą, arimo gylį, medžiagą, iš kurios pagamintas korpusas, informaciją apie šiukšlių utilizavimą ir kitas svarbias technines detales. Su palyginimo įrankio pagalba internetu įsigyti geriausią vejos arba pievos skarifikatorių/aeratorių bus daug lengviau. Prie kiekvienos prekės matysite ir apvalią piktogramą, kurios viduje nurodomas numatomas įrenginio pristatymo laikas. Ši informacija padės geriau planuoti į priekį!

Kaip pirkti sodo ir lauko techniką dar pigiau? Užsiregistravę gauti Bigbox naujienlaiškį, pirmieji sužinosite apie tai ar jus dominančioms prekėms taikoma akcija ir galėsite įsigyti pigiau, pasinaudoję specialiais pasiūlymais, nuolaidų kodais ar gavę dovanas. Naudinga ir susikurti paskyrą Bigbox portale, nes galėsite prekes pridėti į savo norų sąrašą ir įsigyti vėliau, jums patogiausiu metu.