Informacija
Prekių katalogas

Vaizdo plokštės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Vaizdo plokštės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Asus, Gigabyte, MSI, PNY, Afox prekės. Vaizdo plokštės kategorijoje kainos prasideda nuo 10,58 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 618. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Vaizdo plokštės

Vienas iš svarbiausių komponentų kompiuteryje, jeigu mėgstate žaidimus arba norite montuoti vaizdo įrašus, užsiimti animacija, kurti grafinį dizainą – vaizdo plokštė. Grafikos procesorius (GPU) yra vienas iš svarbiausių komponentų, kuris svarbus ne tik žaidimams, bet ir darbui. Kuomet žaidžiate žaidimą arba kuriate kokią nors animaciją, jūsų GPU daro didžiąją dalį darbo. Kuo galingesnės vaizdo plokštės, tuo daugiau informacijos ji gali apdoroti ir tuo sklandžiau parodys vis aukštesnės raiškos vaizdą ir žaidimų patirtis bus malonesnė.

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti Asus, Gigabyte, MSI, Sapphire, Dell ir daugybės kitų gamintojų Nvidia, Radeon ir kitų prekės ženklų vaizdo plokštes. Nesvarbu ar norite seną pakeisti nauja, ar susikurti savo svajonių, galingą kompiuterį žaidimams, asortimente tikrai rasite ne vieną, o net keletą tinkamų pasirinkimų. Verta paminėti, kad vaizdo plokščių rinkoje pastaraisiais metais yra didžiulis kokybiškų prekių deficitas, nes daugybė plokščių yra naudojamos kriptovaliutų kasimui. Jeigu užsiimate šia veikla, tikrai verta investuoti į galingiausią ir dedikuotą vaizdo plokštę (pvz., su net 2GB, 4GB ar 6GB ir daugiau dedikuotos atminties) ar net kelias jas, būtent kriptovaliutų kasimui.

Dažnai apie gero GPU pirkimą galvoja tie, kurie nori žaisti žaidimus. Tačiau ir programoms AutoCAD, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Adobe Animator bei internetinių puslapių kūrimui gali reikėti galingo grafinio procesoriaus. Geriausios vaizdo plokštės yra tos, kurių tipas yra „išorinė“. Daug modernių kompiuterių turi ir integruotas vaizdo plokštes, kurios tinka, kaip biudžetinis arba labai limituoti pajėgumo pasirinkimas, tinkantis tik paprastam darbui. Nepamirškite, kad renkantis reikia pasižiūrėti į tai ar vaizdo plokštė skirta stacionariems įrenginiams ar nešiojamiems kompiuteriams (laptopams). Dažniausiai tai įmanoma pamatyti jau pavadinime (jeigu žinote, ko ieškoti) arba paspaudus ant prekės nuotraukos kataloge, tokią informaciją rasite atskirame jos puslapyje, specifikacijų lentelėje. Svarbu žinoti, kad daugumoje nešiojamų kompiuterių montuojamos mažesnės ir šiek tiek kuklesnių pajėgumų vaizdo plokštės, nors galingiausių laptopų įranga menkai nusileidžia savo stacionariems konkurentams.

Daugiausiai pirkėjų svarsto tarp Nvidia bei AMD plokščių. Tai yra du pagrindiniai konkurentai. Nepamirškite, kad tokie technologijų galiūnai, kaip Asus, Gigabyte, MSI ir kiti naudojasi Nvidia ar AMD technologijų patentais bei sukuria savo plokštes su šia technologija, tad galite pamatyti Asus AMD arba Gigabyte Nvidia plokščių ir kita. Paprasčiausia išsirinkti geriausią bus pasinaudojant patogiu prekių palyginimo įrankiu. Su jo pagalba galėsite palyginti beveik neribotą skaičių vaizdo plokščių, kad rastumėte geriausią.

Bigbox siūlo ir galimybę jums įsigyti vaizdo plokštes išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas dažnai turi išskirtinius pasiūlymus, ypač tiems klientams, kurie ieško lizingo be pabrangimo. Geresne kaina ir dažnai pigiau perka naujienlaiškio prenumeratoriai, kurie pirmieji sužino apie nuolaidas, akcijas.