Informacija
Prekių katalogas

Oro drėkintuvai

Kitos oro drėkintuvų kategorijos: Difuzoriai

Oro drėkintuvai 

Oro drėkintuvas yra itin naudingas įrenginys patalpose, kuriose tvyro sausas oras arba nemalonūs kvapai. Oro drėkintuvai gali į orą skleisti drėgmę, taip pakeldami jos lygį, tačiau nesukurdami nemalonių pojūčių. Na, o difuzorius dar gali tą orą ir pakvepinti, skleisdamas dulksną, kurią sudaro vanduo, sumaišytas su kvepintu eteriniu aliejumi.

Mūsų parduotuvėje galite internetu įsigyti Zyle, Xiaomi, Stadler Form, Philips, Panasonic, Dyson, Duux, CLEAN AIR OPTIMA, Cecotec, Boneco ir daugybės kitų gamintojų oro drėkintuvus. Kokį pasirinkti jums? Visų pirma, kiekvienam turėtų imponuoti tylus difuzorius. Tai reiškia, kad ultragarsinis oro drėkintuvas arba itin tyliai veikiantis šis įrenginys namams turbūt bus bene geriausias pasirinkimas. Juk nenorite, kad paleidus drėkintuvą, būtų girdėti didelis triukšmas.

Dizainas – visiškai subjektyvus kriterijus, pagal kurį rinktis reikia tik sau ir įvertinti savo interjero unikalumus bei ieškoti tokio tipo drėkintuvo, kuris gražiausiai derės prie aplinkos. Dauguma drėkintuvų nėra dideli (mini) ir lengvai telpa ant stalo arba palangės. Visgi kai kurie modeliai, skirti didesniems kambariams ir turintys daugiau galios, jau yra pastatomi. Renkantis, kuris drėkintuvas geriausias, atkreipkite dėmesį į vandens išgarinimo greitį, galią bei optimalų drėkinimo plotą. Kambario oro drėkintuvas turėtų tikti patalpai, pagal dydį, kitaip oras nebus drėkinamas efektyviai, o malonus aromatas paprasčiausiai nepasklis. Geriausi drėkintuvai su jonizatoriumi – ypatingai efektyvūs, kadangi orą ne tik pripildo drėgme, tačiau ir geraisiais jonais, kurie išgrynina ir pagerina jo kokybę.

Dauguma difuzorių veikia su eteriniais aliejais. Pagal instrukciją įlašinkite atitinkamą jų kiekį į vandens rezervuarą (jeigu reikia – išmaišykite) ir galite įjungti įrenginį bei iš karto mėgautis kvapais. Neretai drėkinimo funkciją turi ir kiti oro bei mikroklimato valdymo sprendimai. Nepamirškite kartu įsigyti ir drėgmės matuoklį, kuris leis tikrinti drėgmės lygį patalpose bei kaip efektyviai veikia jūsų įranga. Su kai kuriais drėkintuvais matuoklį galite gauti dovanų. Dažnu atveju gali būti ir taip, kad higrometras (drėgmės matuoklis) jau yra įmontuotas ir drėkintuvo viduje, todėl jį galima užprogramuoti taip, kad jis įsijungtų automatiškai. Būna ir taip, kada drėkintuvas ir valytuvas būna viename. Universalūs mikroklimato sprendimai padeda daugumai žmonių jausti didesnį komfortą namuose ar kitose patalpose.

Paspaudę ant prekės galėsite ją ne tik palyginti su kitomis bei sužinoti svarbiausią techninę informaciją apie ją, tačiau ir pamatysite, kokie kitų pirkėjų atsiliepimai. Brangesnius drėkintuvus galėsite įsigyti ir lizingu. Jeigu norite pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais ir pirkti pigiau – su akcija bei sumažinta kaina, tuomet labai apsimoka prenumeruoti Bigbox naujienlaiškį. Prenumeratoriai yra patys pirmieji, kurie gauna pranešimus apie tai, kada klimato kontrolės technika (kur patenka ir oro drėkintuvai) sulaukia nuolaidų. Prenumeratoriams neretai skiriamos ir dovanos.