Informacija
Prekių katalogas

Kompiuterių krepšiai, kuprinės, dėklai

Nesvarbu ar su kompiuteriu keliaujate, važiuojate iš taško A į B, ar turite mobilią darbo vietą – nešiojamų kompiuterių dėklai, krepšiai ir kuprinės suteikia galimybę saugiai ir patogiai persivežti savo įrangą. Tiesa, šioje prekių kategorijoje rasite ir kuprines ar krepšius, kurie tinka ir planšetiniams kompiuteriams, grafinėms planšetėms, skaityklėms ar panašaus tipo įrenginiams.

Kaip išsirinkti geriausią dėklą? Visų pirma, reikėtų žinoti savo kompiuterio ekrano įstrižainę. Nuo jos priklauso krepšio dydis. Populiariausios ekranų įstrižainės, o tuo pačiu ir krepšių dydžiai yra:

  •          13 colių
  •          13,3 colio
  •          14 colių
  •          15,6 colio
  •          17 colių
  •          17,3 colio

Galite pasižiūrėti į savo kompiuterio dėžę arba pirkimo dokumentus, kad rastumėte tikslų jo dydį, tačiau tai taip pat galite padaryti ir rankiniu būdu. Pasinaudokite rulete, liniuote arba matavimo juostos pagalba, išmatuokite ekrano įstrižainę (neįtraukite apvadų ir kraštų). Kuomet jau žinote dydį, galite pradėti rinktis priedo tipą.

Dėklas – geriausiai tinka mažesnio dydžio kompiuteriams. Jis apsaugo ekraną, tačiau nėra taip patogu neštis, nėra vietos įkrovikliams, kitiems priedams. Dažniausiai dėklai naudojami planšetinių kompiuterių naudotojų.

Kuprinė – erdvus ir talpus pasirinkimas, tačiau ne visada pats patogiausias. Su kuprine tikrai nėra taip patogu judėti, be to, ji labiau glamžo jūsų drabužius, tad, jeigu judate į darbą, o ne keliaujate į atokų kampelį dirbti, pagalvokite apie krepšį.

Krepšys yra pats populiariausias pasirinkimas. Dažniausiai kompiuterių krepšiai turi bent kelis užsegamus skyrelius, į kuriuos galite įsidėti ne tik patį kompiuterį, tačiau ir įkroviklį, laidus, net dokumentus ar papildomus priedus, kurių reikia darbui ar jūsų veiklai.

Kai jau pasirinkote priedo tipą, laikas pagalvoti apie specifikas. Bigbox parduotuvėje, internetu galite įsigyti pačių įvairiausių Case Logic, Dell, HP, Lenovo, Platinet, RIVACASE, Targus, Trust, Woodcessories, Xiaomi ir kitų gamintojų dėklių, krepšių ir kuprinių jūsų kompiuterinei technikai. Patogūs prekių filtrai leis labai greitai susiaurinti paiešką iš daugybės, vos iki keliasdešimt ar tik kelių prekių vienetų. Krepšius, kuprines ir dėklus galėsite rinktis pagal: išorės medžiagą (pvz., nailonas, poliesteris, poliuretanas, PU odinis audinys), spalvas, dydį ir kitus.

Na ir galiausiai bus lengva prekes tarpusavyje palyginti, rasti produktą, kuris siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. Kalbant apie kainą, tai prekių rūšiavimo funkcija leis akimirksniu išrikiuoti prekes taip, kad viršuje būtų žemiausia kaina arba atvirkščiai. Kad ir kokiu būdu ieškosite dėklo ar krepšio savo kompiuterinei technikai – pas mus ją rasite gana lengvai.

Rekomenduojame nedvejoti ir susikurti paskyrą bei prenumeruoti Bigbox naujienlaiškį. Būsite pirmieji, kurie sužinos apie prekes su akcija, išpardavimus, specialius pasiūlymus ar net gaus išskirtines dovanas.