Informacija
Prekių katalogas

Trimeriai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Trimeriai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Makita, No-Name, Bosch, Gardena, Greenworks prekės. Trimeriai kategorijoje kainos prasideda nuo 23,45 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 198. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Trimeriai

Jeigu norite palaikyti gražią vejos, krūmų ir žolynų estetiką aplink savo namus ar turtą, trimeris yra vienas iš reikalingiausių įrankių. Su jais galima aptrumpinti ir prižiūrėti žoles ne tik pievos viduryje, bet ir nesunkiai aptrumpinti tai, kas auga šalia takelių, lysvių ar šlaitų, ko su įprasta žoliapjove ne visuomet pavyksta padaryti. Bigbox parduotuvėje internetu galėsite rinktis iš itin gausaus trimerių asortimento. Čia galite įsigyti AMBER, Black+Decker, Bosch, Grizzly, Karcher, Makita, Metabo, MTD, Oleo-Mac, STIGA ir daugybės kitų gamintojų produkcija bene geriausiomis kainomis. Pasinaudokite patogiais filtrais, kad matytumėte tik tas prekes, kurios jums yra aktualiausios ir labiausiai atitinka poreikius bei lūkesčius. Bigbox parduotuvėje filtruoti galite pagal tokius kriterijus, kaip: gamintojas, trimerio tipas, pjovimo ploto intervalas, žolės surinkimo funkcija (yra/nėra), mulčiavimo funkcija, eigos tipas.

Pasirinkimą žmonės visuomet pradeda nuo trimerio tipo. Jų yra trys. Trimeris gali būti akumuliatorinis, elektrinis ir benzininis. Trumpai apie kiekvieną tipą.

  •          Akumuliatoriniai trimeriai neturi laidų, tačiau turi pakraunamą akumuliatorių, kurio energija naudojama sukti ašmenis arba pjaunamąjį valą. Jie būna kiek tylesni už benzinines alternatyvas, ne taip teršia orą. Minusai – kiek didesnis įrangos svoris bei labai ribotas veikimo laikas (dažniausiai <2h)
  •          Elektriniai trimeriai yra jungiami laidu, prie elektros lizdo. Kaip ir akumuliatorinis, tokio tipo trimeris garsiai neburgs, neskleis kuro kvapo, nebus toks taršus gamtai. Lyginant su benzininiais bei akumuliatoriniais, šis variantas svers mažiausiai ir bus ergonomiškiausias. Tačiau jie tinka tik smulkiems plotams aptarnauti, nes kitu atveju reikės elektros generatoriaus arba labai daug prailgintuvų.
  •          Benzininiai trimeriai yra populiarūs didesnėse erdvėse arba ten, kur nelygus reljefas bei kur norisi darbus atlikti kuo greičiau, o trimeriu dirbantis žmogus turi patirties. Jie sveria gana daug, o keturtaktis variklis dirbs ganėtinai garsiai, tačiau benzininiai agregatai visuomet turi daugiausiai galios, tad lengviausiai susitvarko su aukštomis žolėmis arba pjovimu ant nelygaus reljefo. Manoma, kad benzininis įrenginys, bendrame kontekste yra geriausias ir nebent plotas nedidelis arba labai norisi akumuliatorinio įrenginio, visuomet verčiausia rinktis būtent tokio tipo trimerį.

Jeigu pasinaudojote prekių filtrais ir vis tiek liko bent keli panašūs trimeriai, iš kurių sunkoka išsirinkti geriausią – galite pasinaudoti prekių palyginimo įrankiu. Į palyginimą galite įtraukti daug skirtingų trimerių ir vienoje vietoje, glaustai matyti pateiktą svarbiausią techninę informaciją. Taip greitai matysite, kuris trimeris pvz., yra galingesnis, kuris turi ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką ar kurie vokiški trimeriai turi didesnį pjovimo plotį ir taip toliau. Pasirinkimui padėti gali ir kitų pirkėjų palikti atsiliepimai, kuriuos matysite prekės puslapio viršuje.

Jeigu norite pirkti dar geresne kaina nei įprastai, galite užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas, gauti specialias dovanas.