Informacija
Prekių katalogas

Sofos - lovos

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Sofos - lovos kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Eltap, Hanah Home, Home4You, Venture Home, Halmar prekės. Sofos - lovos kategorijoje kainos prasideda nuo 155,63 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 2075. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Sofos-lovos

Dviguba nauda ir maksimalus komfortas jūsų namuose su sofa lova. Būtent sofa lova yra vienas iš universaliausių baldų, kuris yra tarsi sofa su miegama dalimi. Ji gali būti įprasta vienvietė, dvivietė, trivietė, atrodyti kaip kampas ir pasižymėti kitomis savybėmis.

Bigbox elektroninėje parduotuvėje internetu siūlome platų sofų-lovų asortimentą, idealiai tinkantį bet kokiems namams. Nesvarbu, ar jums reikia papildomos lovos svečių kambaryje, norite rasti idealų sprendimą vaikui ar paaugliui, ar norite pirkti patogų baldą poilsiui ir TV žiūrėjimui, sofa lova tam tinka idealiai.

Sofos lovos yra įvairių formų, dydžių ir stilių, todėl prekių kataloge tikrai rasite tokią, kuri atitiks jūsų poreikius. Galite naudotis intuityviais produktų filtrais, rūšiavimo ir palyginimo įrankiais, kad rastumėte savo namams tinkamą sofą-lovą.

Taip pat turime daugybę maksimaliai praktiškų, nestandartinių variantų, iš kurių galite rinktis. Be to, pas mus galite būti tikri dėl saugaus ir patikimo pirkimo internetu, taip pat pasirinkti patogiausią pristatymo būdą. Taip pat siūlome lanksčias sąlygas pirkti išsimokėtinai.

Pagerinkite aplinką miegojimui. Patrauklia kaina visada siūlome įsigyti kokybiškų baldų jūsų namams. Visada patikrinkite ar nevyksta išpardavimas. Su specialia akcija, pigiau nei įprastai galėsite įsigyti sofas lovas pastoviam miegojimui ar svečių priėmimui.

Kaip išsirinkti sofą-lovą internetu?

Renkantis sofą-lovą internetu reikia atsižvelgti į kelis faktorius.

Dydis. Sofos-lovos būna įvairių dydžių. Galima ir sulankstoma viengulė, ir didelė , modulinė 3 vietų, yra ir ne viena dviaukštė šio baldo versija. Rinkdamiesi atsižvelkite į savo kambario dydį. Net ir pastačius sofą lovą, kambaryje jums reikės pakankamai erdvės, kad galėtumėte patogiai vaikščioti aplink ją. Dydžiai paprastai rašomi centimetrais (pvz., 160x200, 200x240, 220x220 ir t.t.).

Stilius. Sofos-lovos būna įvairių stilių - nuo tradicinio iki modernaus, urban. Apsvarstykite, kas geriausiai tiks jūsų kambariui, ir pasirinkite tokį baldą, kuris dera prie likusio interjero. Skandinaviška sofa lova dažnai yra populiarus pasirinkimas dėl to, kad išsiskiria minimalistiniu, prie daug ko derančiu dizianu.

Spalva. Sofos-lovos būna įvairių spalvų. Ji gali būti: balta, juoda, mėlyna, žalia, geltona, pilka, ruda ir ne tik. Prieš apsispręsdami pagalvokite apie interjero spalvinę gamą ir derinkite baldą prie jau esamų elementų.

Daitkadėžės. Kai kurios sofos-lovos būna su patalynės dėže ir turi stalčius ar spinteles. Tai yra patogus priedas, jei reikia papildomos vietos patalynei ar kitiems daiktams, kuriuos galbūt norėsite turėti šalia, sudėti.

Apmušalai.  Sofos-lovos būna su įvairių tipų apmušalais. Daug kam patinka odinė sofa-lova, nes ji labai patogi ir minkšta. Veliūrinė sofa lova bus minkšta, o taip pat turėtų pasižymėti ir labai prieinama kaina. Svarbu įvertinti medžiagos įtaką kainai ir jos patvarumą.

Kokių klaidų nedaryti renkantis sofas lovas internetu?

Nedarykite šių klaidų ir rinkitės sofas internetu taip, kad liktumėte maksimaliai patenkinti. Klaidos:

1. Neatsižvelgdiama į savo kambario dydį ir kiek jums reikia vietos. Kai trūksta vietos apsimoka lova transformeris arba ištraukiama sofa – lova bei fotelis.

2. Neatsižvelgima į savo namų stilių ir baldo dizainą. Vienur geriau tinka moderni, griežtesnių formų sofa lova, o kitur – apvali, labiau retro stiliaus.

3. Neatsižvelgiama į lovos paskirtį - ar ji skirta kasdieniam naudojimui, ar turi būti minkšta ir vaikiška?

4.  Nepagalvojama apie tai, kaip lengva bus laikui bėgant lovą su čiužiniu prižiūrėti ir valyti.