Informacija
Prekių katalogas

Vaikiški baldai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Vaikiški baldai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų ..., Kidkraft, ModernHOME, Ecotoys, CEBA prekės. Vaikiški baldai kategorijoje kainos prasideda nuo 3,76 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 693. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Vaikiški baldai

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti pačių įvairiausių, kokybiškų vaikiškų baldų vaikų kambariui puikiomis kainomis.

Vaiko kambarys – savotiška jo arba jos šventovė, kur vaikai gali atsipalaiduoti arba susikoncentruoti į kažkurią veiklą. Būtina, kad vaiko kambarys būtų sukurtas būtent jam ir/ar jai, kad čia vaikas jaustųsi geriausiai ir saugiausiai. Bene svarbiausias dalykas kambaryje yra baldai. Įprasti baldai vaikų kambaryje atrodytų pernelyg mažai žaismingai, gal net kiek nykiai ir nuobodžiai. Mažyliams, pradinukams ir jau vyresnio amžiaus vaikams bei jų kambariams skirti baldai dažniausiai pasižymi mažesniu dydžiu, spalvingumu bei žavingu dizainu.

Kaip išsirinkti geriausius vaikiškus baldus vaiko kambariui arba jo žaidimų erdvėms? Visų pirma, atsižvelkite į kambario dydį. Nors vaikiški baldai yra gerokai mažesni už įprastus, tačiau atžalos arba vaikų kambariuose vis tiek turi likti daug laisvos vietos, kad jie galėtų laisvai judėti ir aktyviai žaisti. Paspaudę ant bet kurio Kidkraft ar Legler baldo vaikams, galėsite perskaityti detalų jo aprašymą, sužinoti matmenis bei specifikacijas, o taip pat prekę įsidėti į norų sąrašą, palyginti su kitais analogais arba, patikusias prekes iš karto dėti į krepšelį.

Vaikų kambaryje rekomenduojama turėti: lentyną knygoms, lentyną arba dėžę žaislams, vaikišką stalą ir kėdutes. Kitus baldus galite rinktis pagal poreikį ir atžalos norus. Prieš perkant baldus, rekomenduojama išmatuoti patalpą bei įvertinti, kiek ir kokių baldų tilps. Bigbox internetinėje parduotuvėje parduodami Kidkraft ir Leglerbaldai vaikams pasižymi aukščiausia kokybe. Atidžiai atrenkame produkciją, kad ji nenuviltų klientų ir paliktų tik geriausius įspūdžius. Jeigu domina kokybiški vaikų kambario baldai gera kaina, drąsiai rinkitės prekes iš mūsų katalogo. Prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie išpardavimus, nuolaidas, bei kurie vaikiški baldai šiuo metu parduodami su akcijapigiau.

Taip pat galite rinktis ir lauko baldus. Juos galima pastatyti pavėsinėje, verandoje, nunešti į žaidimų erdvę, namelį medyje ar bet kur kitur. Vaikiški lauko baldai paprastai skiriasi nuo patalpoms skirtų baldų dėl to, kad yra atsparesni drėgmei. Įprastai, visi šios kategorijos baldai turėtų tarnauti atžalai iki tol, kol ji išaugs ir jau reikės didesnių. Paprastai, maži baldai rekomenduojami vaikams iki 9-10 metų, nes vėliau jų paprasčiausiai nebeužtenka. Visgi, labai nemaža dalis dėžių ar lentynėlių tarnauja daug ilgiau, nes patvarus baldas nesusidėvi taip greitai, o pats vaikas prie jo prisiriša.

Jeigu jus domina kažkurie minkšti ar mediniai, ar bet kurio kito tipo baldai vaikams, tačiau turite klausimų arba norite pasiteirauti dėl pačių prekių, klausimus galite užduoti telefonu arba rašydami elektroninius laiškus. Dėl pristatymo terminų, galite pasižiūrėti į tai, kas pažymėta viršutinėje kairėje prekės nuotraukos dalyje esančioje piktogramoje. Kai kurios prekės yra sandėlyje, o kitų pristatymas trunka ilgiau. Brangesnius baldus ar jų komplektus siūlome įsigyti ir išsimokėtinai. Mūsų lizingo partneriai SB Lizingas pasiūlys lanksčiausias sąlygas pirkimui išsimokėtinai, dažnai ir be pabrangimo!