Informacija
Prekių katalogas

Stalo žaidimai

Kas geriau tinka ramiam vakarui su šeima, draugais arba smagiam vakarėliui namuose nei stalo žaidimai? Internetinėje parduotuvėje Bigbox – šimtai įvairiausių stalo žaidimų vaikams, suaugusiems, paaugliams ir visiems, mėgstantiems, kolekcionuojantiems ar ieškantiems dovanos.

Kaip išsirinkti geriausią stalo žaidimą? Visų pirma reikėtų nuspręsti, kokio pobūdžio žaidimas jus labiausiai domina. Tai lengviausia padaryti nustačius, kokiam asmeniui ir/ar tikslui jis bus perkamas. Jeigu ieškote žaidimo šeimai, niekada nenusivilsite legendiniu Monopoly. Jį galima žaisti su šeima ar draugais. Be to, yra tiek daug skirtingų Monopoly versijų, kad net ir žinodami, koks tai žaidimas, tikėtina, kad nebūsite išmėginę visų jų versijų.

Norintiems azarto galima rinktis žaidimus su kauliukais. Ruletė arba panašūs žaidimai puikiai tinka vakarėliams bei pobūviams. Edukaciniai stalo žaidimai yra geriausi vaikams vos nuo 3 metų ir taip pat gali sudominti suaugusiuosius. Vaikams skirti edukaciniai žaidimai lavina koordinaciją, erdvinį mąstymą, supažindina su aplinka. Na, o suaugusiems labiau skirti tokio pobūdžio stalo žaidimai patikrins žinias. Lažinkimės, Alias bei iKnow ar panašūs loginiai stalo žaidimai gali būti laikomi edukaciniais. Žaidžiant juos negalėsite sakyti, kad sužinoti ir išmokti naujų dalykų nėra smagu!

Poroms idealiai tinka dėlionės bei mažesni stalo žaidimai, tokie kaip UNO kortos ar panašūs. Stalo žaidimų mėgėjams bei vaikams vos nuo 4, nuo 6 ar nuo 7 metų gali tikti ir veiksmo bei fantastinio ar strateginio žanro žaidimai. Būtent strateginiai stalo žaidimai yra vieni populiariausių ir su jais vaikai gali užaugti bei nuolat prisiminti šią pramogą net vyresniame amžiuje.

Paaugliams dažniausiai patinka loginiai arba vakarėliams skirti žaidimai, kuriuos žaidžia daugiau žmonių. Mūsų jau minėti Alias, Monopoly, iKnow, Lažinkimės ir kiti – geriausiai tinka paaugliams. Na ir galiausiai – detektyvinis stalo žaidimas. Jį reikėtų žaisti vyresniems, t.y. suaugusiems arba bent jau vaikams nuo 10 metų, kadangi juose reikia nemažai samprotavimo, loginio mąstymo bei gero taisyklių supratimo.

Taigi, jei jus domina stalo žaidimai ir norite juos įsigyti internetu pigiau – Bigbox internetinė parduotuvė yra būtent ta vieta, kur jums reikia būti!

Šimtai naujų ir klasika tapusių stalo žaidimų dviems, poroms ar didelėms žmonių grupėms bei įvairaus amžiaus vaikams (pvz., nuo 5 metų). Hasbro, EUREKA, Tactic, Piatnik ir kitų gamintojų stalo žaidimai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Rūšiuokite prekes pagal sau aktualius kriterijus, sužinokite, kuriam žaidimui taikoma akcija, lyginkite kelias prekes tarpusavyje, raskite visą aktualią informaciją detaliuose aprašymuose, pridėkite į savo norų sąrašą ir lengvai įsigykite juos internetu. Šalia kiekvienos prekės nurodome ir numatomą jos pristatymo laiką. Raskite idealų stalo žaidimą smagiam vakarėliui arba žaidimui su visa šeima geriausiomis kainomis!