Prekių katalogas

Vaizdo registratoriai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Vaizdo registratoriai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Transcend, Xiaomi, Prestigio, Garmin, Neoline. Vaizdo registratoriai kainos prasideda nuo 16,99 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 63 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
16 429
Gamintojas
daugiau mažiau
Filmavimo raiška
daugiau mažiau
Mikrofonas +
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Vaizdo registratoriai

Saugiam ir užtikrintam dalyvavimui eisme, ramesnėms kelionėms ar jų įamžinimui archyve tikrai praverčia vaizdo registratoriai. Juos patariama naudoti visiems automobilių, mikroautobusų, autobusų, sunkvežimių ir bet kokių kitų, eisme dalyvaujančių transporto priemonių vairuotojams. Nutikus eismo įvykiui, registratorius gali išsklaidyti abejones dėl to, kas yra kaltininkas, padėti jį identifikuoti bei rasti žalą jūsų transporto priemonei ar kito žmogaus turtui padariusius asmenis.

Kaip išsirinkti vaizdo registratorių? Tai daroma pagal technines jo savybes. Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti Xiaomi, Transcend, Prestigio, Neoline, Garmin, BlackSys ir daugybės kitų gamintojų, kokybiškus, naujausius ir geriausius vaizdo registratorius.

Pasirinkimą geriausiai pradėti nuo Bigbox prekių kataloge veikiančių prekių filtravimo bei rūšiavimo įrankių. Filtruoti galima pagal: kainą, gamintoją, filmavimo raišką bei net mikrofoną. Panagrinėkime kiekvieną punktą paeiliui.

Vidutinės klasės vaizdo registratorių kaina svyruoja nuo 60€ iki 150€. Toks vaizdo registratorius bus geriausias, jeigu ieškote aukso viduriuko, tarp geros filmavimo raiškos ir patrauklios kainos. Tačiau dėl geresnės kainos gali tekti paaukoti keletą papildomų funkcijų, kurias turi aukštesnės klasės dviejų kamerų arba registratoriai su GPS signalu bei radarų detektoriais. Kuomet omenyje turima dviejų kamerų registratorius, dažniausiai kalbama apie sistemą, kur yra dvi kameros, registruojančios vaizdą iš priekio ir galo tuo pačiu metu. Įrenginys su galine kamera reikalaus šiek tiek daugiau darbo sumontavimui ir paleidimui, tačiau vienu metu filmuos vaizdą ir pro priekinį langą ir nuo bagažinės dangčio. Na, o įrenginiai su navigacija galės fiksuoti jūsų buvimo vietą, kas suteiks daug naudingos informacijos.

Kuomet paiešką susiaurinote pagal kainą, galima rinktis įrangą pagal filmavimo raišką. Rekomenduotume kreipti dėmesį ne tik į raišką pikseliais, bet ir į kadrų dažnį. FULL HD – tikrai prieinama technologija, todėl jeigu svarstote kokį pasirinkti – ieškokite tik 1920x1080p ar aukštesnės raiškos registratorių. Jeigu lyginate kelis įrenginius, privalumą teikite tam, kuris vaizdą gali įrašinėti didesniu nei 30 kadrų per sekundę greičiu (pvz., 50 ar 60). Taip vaizdas būna raiškesnis, geriau įamžinami net greitai judančių transporto priemonių valstybiniai numeriai ar kitos svarbios detalės. Prekes patogiai palyginkite tarpusavyje, įvertinkite, kokie buvo pirkėjų atsiliepimai.

Kitos svarbios savybės, padedančios pasirinkti registratorių:

  •        Wifi jungtis
  •        Ar įrenginys yra su judesio davikliu (įsijungia, kuomet pajunta, kad kažkas juda, net kai automobilio variklis užgesintas)
  •        Ar tai slaptas registratorius?
  •        Ar bus įrašinėjamas garsas?
  •        Ar patogiai tvirtinasi prie stiklo arba panelės?

Dar turime paminėti ir tai, kad pas mus parduodami ir automobiliniai, veidrodėlyje montuojami vaizdo registratoriai. Jeigu tiksliau, tai registratorius ir yra veidrodėlis. Toks multifunkcinis įrenginys turi ekraną, kuris gali transliuoti vaizdą iš automobilio gale sumontuotos kameros (tuo pačiu ją įrašinėdamas), o taip pat ir iš priekio, rodyti navigaciją ir atlikti interaktyvaus kelionių asistento rolę. Tai yra itin patogus filmavimo technikos prietaisas, padėsiantis beveik kiekvienoje kelionėje.

Šioje kategorijoje taip pat rasite ir radarų detektorius. Šie įrenginiai aptinka greičio matuoklių ir kitų panašių siųstuvų naudojamus signalus bei informuoja vairuotoją, taip įspėdama apie nežymėtus policijos automobilius, paslėptus greičio matuoklius bei informuoja apie kitus matavimus.

Jeigu norite šią techniką įsigyti su akcija lizingui – tai galite padaryti su mūsų partnerių SB Lizingas pasiūlymais pirkimui išsimokėtinai be pabrangimo. Na, o dažniausiai sumažinta kaina bei pigiau perka Bigbox naujienlaiškio prenumeratoriai, nes pirmieji sužino apie nukainotas prekes, specialias nuolaidas, išpardavimus.