Informacija
Prekių katalogas

Kilimai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Kilimai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Conceptum Hypnose, Venture Home, Eltap, Vind, DOMOLETTI prekės. Kilimai kategorijoje kainos prasideda nuo 5,45 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 1093. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Kilimai

Jaukumo, komforto ir charakterio patalpoms pridedantys kilimai yra labai svarbi interjero detalė. Tam tikrais atvejais kilimas gali būti net ir eksterjero dekoravimo elementas, kadangi mūsų prekių asortimente yra ir ne vienas lauko kilimas, kurį galima patogiai pirkti ir internetu.

Filtrų pagalba pasirinkite jums aktualiausias savybes. Pagal tai iš karto matysite, kurie iš daugybės šimtų ar net kelių tūkstančių kilimų labiausiai tiks vonios, koridoriaus (prieškambario), miegamojo, svetainės ar kitos patalpos bei net lauko dekoravimui. Gausi informacija prekės aprašymo skiltyje taip pat bus itin naudinga. Renkantis kilimą svarbu žinoti ne tik jo matmenis, tačiau ir sudėtį, pagrindines savybes. Guminis kilimas geriau tiks laukui, ant laiptų arba balkono erdvėje, namo išorėje, o štai minkštas ir jaukus vilnonis variantas savo kampelį atras miegamajame arba svetainėje. 

Kilimai internetu – kaip pasirinkti?

Išsirinkti, kurį kilimą geriausia pirkti internetu nebėra taip sudėtinga, kaip anksčiau. Gausus asortimentas, išsami informacija ir patogūs įrankiai gerokai palengvina paieškas ir pasirinkimą. Padėsime jums pasirinkimą susiaurinti su Bigbox elektroninės parduotuvės prekių filtrais.

Visų pirma, geriausia įvertinti, kokio dydžio ir formos kilimo norėsite. Jis gali būti apvalus, stačiakampis, kvadratinis arba kitokios bei net netaisyklingos formos. Su filtrais pasirinkite matmenis (pvz., populiariausi yra 200x300cm, 120x170cm, 120x150cm, 200x200cm, 3x4m(arba 300x400cm), jeigu kilimas yra dideliame kambaryje ir gerokai mažesni dydžiai vonioje, prieškambaryje ir kitur). Filtruokite ir pagal formą bei iš karto matysite, kuris kilimas – apvalus, kuris – stačiakampis ar kvadratas. 

Patogiai filtruoti padeda ir namų erdvės tipas. Jūs kilimus galite rūšiuoti ir pagal tai, kur jis turėtų būti tiesiamas. Kiekvieno kilimo dizainas ir medžiagos turi savybes, kurios geriau pasireikš tam tikroje aplinkoje. Pavyzdžiui, virtuvės patalpoje tikrai netiks ilgo plauko minkštas kilimas, tačiau puikiai prisitaikys drėgmei atsparių medžiagų variantas. Mašinų trasa idealiai tiks vaikams. Pasirinkite erdvę ir iš karto galėsite matyti, kas jai pritaikyta.

Norintiems greitesnės paieškos galima filtruoti ir pagal spalvas. Jeigu žinote, kad reikalingas: raudonas, žalias, juodas, geltonas, pilkas, rožinis, rudas ar kitų spalvų kilimas, galite šį kriterijų pažymėti.

Išskirtinio dėmesio visada sulaukia persiškas arba avies kailio bei natūralaus pluošto, kaip kad pintas bei bambukinis kilimas. Jie visi spinduliuoja prabangą ir/ar išskirtines savybes, todėl to norintiems verta investuoti papildomai. Medžiagų tarpe galėsite pasirinkti ne tik išskirtines, tačiau ir populiaresnes medžiagas bei matyti, kuris kilimas yra iš polipropileno, viskozinis, trumpo plauko vilnos, modernus vinilinis ar kitoks. 

Verta paminėti ir perkamiausių bei kainos filtrus. Su perkamiausių filtru matysite pačius populiariausius pasirinkimus tarp visų Bigbox pirkėjų. Na, o kainos filtras leis rasti pigiau kainuojančius, kokybiškus variantus, neretai ir su akcija.