Informacija
Prekių katalogas

Kapsuliniai kavos aparatai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Kapsuliniai kavos aparatai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Nespresso, Delonghi, Dolce Gusto, Krups, Camry prekės. Kapsuliniai kavos aparatai kategorijoje kainos prasideda nuo 40,79 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 22. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Kapsuliniai kavos aparatai

Jeigu neįsivaizduojate savo ryto, dienos ar kurio nors paros laiko be aromatingos ir skanios kavos, tuomet jums tikrai galėtų praversti kapsuliniai kavos aparatai namams. Kapsulinis aparatas gana greitai pagamina skanią kavą ir visuomet ją paruošia maksimaliai kokybiškai. Būtent į kapsulinio aparato vidų dedamos kapsulės, kurios leidžia šiam įrenginiui gaminti skanų gėrimą. Kapsulės yra mažos talpos, kurių viduje yra skirtingų tipų malta kava. Įvairovė yra labai didelė, todėl galite ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir per Bigbox įsigyti pačių įvairiausių moccha, capuccino, macchiatto ar kitų kavos gėrimų skonių. Kapsulės yra hermetiškai sandarios, todėl nepraranda skonio per laiką. Reikia žinoti tik tai, kad skirtingos kapsulės tinka skirtingiems aparatams, todėl reikia pirkti atidžiai.

Internetu iš Bigbox galite įsigyti: Belmoca, Delonghi, Dolce Gusto, Krups, Nespresso bei Tchibo kapsulinius kavos aparatus. Prekių asortimentas nuolat papildomas naujais gaminiais. Įrenginius prekių kataloge galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: perkamumas, kaina, gamintojas, reguliuojamo kavos stiprumo, cappuccino ruošimo funkcijos, kavamalė ir daugybė kitų.

Kaip ruošiamas kavos puodelis su kapsuliniu kavos aparatu?

  1. Į kavos aparatą įpilkite vandens
  2. Į atitinkamą vietą kavos aparate įstatykite kapsulę
  3. Paspauskite mygtuką, kad kava būtų pradėta gaminti arba, jeigu jūsų įrenginys tai leidžia, nustatykite norimą režimą
  4. Iki tinkamos temperatūros pakaitintas vanduo įpilamas į kapsulę ir gėrimas ima virti
  5. Jau paruoštas kavos gėrimas išpilamas į puodelį

Kažkur tarp 3-5 žingsnio, jeigu jūsų aparatas turi kapučino funkciją, dar reikėtų įterpti ir pieno putos paruošimą bei gamybą.

Kodėl verta rinktis kapsulinį kavos aparatą? Visų pirma – dėl greičio. Jeigu įprastu būdu kavą gaminti tenka tikrai netrumpai, tai su kapsuliniu kavos aparatu jūs truksite <3 minučių. Tai yra visiškai pastangų beveik nereikalaujantis metodas. Visas procesas yra automatizuotas ir beveik nereikia nieko reguliuoti. Kiekvieną syk gamindami kavą, visuomet gausite aukščiausios kokybės gėrimą, nereikės jaudintis dėl to ar viskas pavyko idealiai. Gerti kapsulinę kavą yra pigiau nei kavą iš įprasto, prabangesnio kavos aparato. Taip pat labai svarbus ir šių įrenginių kompaktiškumas bei ergonomiškumas, kadangi jie užima mažiau vietos už savo konkurentus.

Jeigu to dar nepadarėte, būtinai užsiregistruokite ir tapkite naujienlaiškio prenumeratoriais. Bigbox klientai, kurie prenumeruoja naujienlaiškį, gauna aktualiausią informaciją apie išpardavimus, nuolaidas ir prekes su akcija. Jeigu norite pirkti pigiau nei įprastai bei pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais perkant ne tik kavos aparatus, bet ir kitą įrangą, nedvejokite ir užregistruokite savo elektroninio pašto adresą į naujienlaiškio prenumeratą.