Informacija
Prekių katalogas

Virtuvės ir valgomojo baldai

Virtuvės ir valgomojo baldai

Įsigyti baldus virtuvei ir valgomajam internetu – paprasčiau nei bet kada anksčiau. Elektroninėje parduotuvėje Bigbox galite rasti įvairių tipų, stilių ir rūšių baldus valgomojo arba virtuvės interjerams. Čia yra ne tik klasikinių arba populiariausių formų bei dizainų, tačiau ir nestandartiniai, unikalūs pavieniai baldai ir jų komplektai.

Savo būstui ar erdvėms galite įsigyti:

·        Virtuvės ir valgomojo komplektus

·        Virtuvės ir valgomojo stalus, kėdes

·        Baro stalus ir kėdes

·        Spinteles ir jų komplektus

·        Virtuvės vežimėlius

·        Stalus – transformerius bei stalus – knygas

Kaip išsirinkti geriausius virtuvės ir valgomojo baldus internetu?

Tam, kad pasirinkti geriausius baldus būtų lengviau, jūsų patogumui Bigbox virtuvės ir valgomojo baldai yra suskirstyti į įvairias kategorijas.

Pradžioje pasirinkite jums aktualiausią kategoriją ir tuomet matysite visas toje kategorijoje esančias prekes. Be abejonės pirmiausiai į akis krenta baldo išvaizda ir dizainas. Vieni modeliai yra labiau standartiniai, o kiti iš karto į akį krenta dėl to, kad atrodo išskirtinai. Dizainai dar gali būti skirstomi kaip klasikiniai arba modernūs, o detaliau jau galima grupuoti į, pvz., provanso stiliaus, skandinaviškus ir ne tik.

Pačiame prekės puslapyje rasite daug naudingos informacijos. Prie nuotraukos esančioje piktogramoje nurodomas numatomas pristatymo laikas. Jeigu baldai gaminami pagal užsakymą, jų pristatymas įprastai trunka kiek ilgiau.

Prekės informacijos skiltyje taip pat nurodoma ir medžiaga, iš kurios pagaminti baldai ir jų matmenys. Šie parametrai yra be galo svarbūs darant pasirinkimą, kadangi virtuvėje ir valgomajame, kaip ir bet kurioje kitoje patalpoje reikia efektyviai išnaudoti erdvę. Vienur geriau tiks mažos spintelės arba, pvz., spintelių komplektai su kampine kriaukle, o štai kitose patalpose atsiranda vietos barui, patalpos išplanavimas gali būti orientuotas į apvalų stalą ir aplink jį išdėliotas kėdes.

Kad ir kokį baldą ar jų komplektą įsidėsite į krepšelį, pasirūpinsime patogiu pristatymu, pasiūlysime lanksčius būdus apmokėti ir užtikrinsime geriausią patirtį!

Kodėl verta pirkti virtuvės ir valgomojo baldus iš Bigbox?

Nes čia rasite gausų, įvairių baldų asortimentą. Jį sudaro lietuviški, latviški, lenkiški, taip pat ir itališki bei gausybės kitų šalių gamintojų baldai. Kad ir kokį interjerą kuriate arba nepriklausomai nuo to, kokį stilių bandysite išlaikyti, tinkamas variantas tikriausiai yra kataloge.

Patogu ir tai, kad pasirinkimą lengvina intuityvūs prekių filtrai. Jūs galite siaurinti pasirinkimus pagal spalvą, tad iš karto matysite, kurie virtuviniai ar valgomojo baldai yra: balti, kreminės ar pilkos spalvos, tamsesni ar šviesūs ir ne tik. Aukštos kokybės nuotraukos taip pat padės lengviau rasti patinkantį variantą, kadangi vien iš jų matysite, kaip baldai bei jų komplektai galėtų atrodyti realiomis sąlygomis.

Na ir galiausiai, visus pirkėjus, kuriuos domina patraukli baldų kaina taip pat nudžiugins išskirtiniai Bigbox pasiūlymai bei nuolaidos ir ne viena vykstanti akcija. Jos metu visi blizgūs, mini, didelio dydžio, išskirtiniai komplektai be rankenėlių ar kampiniai elementai ir kiti atrinkti produktai yra pigūs, lyginant su įprastomis kainomis. Apie nuolaidas ir ypatingus pasiūlymus pirmieji sužino mūsų naujienlaiškio prenumeratoriai.