Informacija
Prekių katalogas

Komutatoriai (switch)

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Komutatoriai (switch) kategorijoje parduodamos garsių gamintojų D-Link, TP-Link, CISCO, Aten, No-Name prekės. Komutatoriai (switch) kategorijoje kainos prasideda nuo 3,12 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 931. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Komutatoriai Switch

Komutatorius, dar žinomas, kaip tinklo šakotuvas yra toks įtaisas, kuris valdo interneto bei vidinio tinklo duomenų srautus, maršrutizuodamas jų judėjimą. Tinklo komutatoriai switch puikiai tinka ir nešiojamiems, ir stacionariems kompiuteriams. Internetu siūlome įsigyti D-Link, MikroTik, Netgear, Tellur, TP-Link, Ubiquiti ir kitų gamintojų tinklo komutatorius puikiomis kainomis.

Kaip išsirinkti geriausią įrenginį? Visų pirma – į pagalbą skuba prekių filtravimo ir rūšiavimo įrankiai. Pasinaudoję paprastais prekių filtrais, greitai susiaurinsite paiešką ir sumažinsite rodomų rezultatų skaičių pagal tokius kriterijus, kaip: kaina, gamintojas, kategorija. Rūšiavimas leis dar greičiau rasti tai, ko ieškote.

Dar labiau paiešką palengvina prekių palyginimo įrankis. Jeigu renkatės iš kelių modelių, kurie atrodo panašūs tiek išvaizda, tiek technine charakteristika, palyginimo įrankis leis kone akimirksniu pamatyti svarbiausius vienų įrenginių privalumus prieš kitus, išskirtines savybes. Į palyginimo lentelę galite pridėti beveik neribotą skaičių prekių.

Kokie dalykai svarbūs renkantis komutatorių switch? Visų pirma – jungčių skaičius. Įmonėms ar dideliems vidiniams tinklams organizacijose gali reikėti gerokai daugiau nei 4 ar 8 jungčių. Modernūs tinklo komutatoriai gali turėti 24, 32, o išimtiniais atvejais ir dar daugiau jungčių. Šis skaičius dažniausiai nurodomas įrenginio pavadinime arba galima pamatyti nuotraukoje, o kartais ir techninių specifikacijų lentelėje. Taip pat svarbu žinoti turimo WiFi spartą. Ji gali svyruoti vos nuo 10 megabitų per sekundę iki 1 gigabito (1000 megabitų). Be abejonės, kuo greitesnis duomenų perdavimas, tuo geriau, tačiau reikia žinoti, kad didelei spartai reikia pažangios technologijos, dėl ko auga įrenginio kaina.

Susikūrę paskyrą Bigbox svetainėje prekes taip pat galėsite įsidėti į norų sąrašą ir prie jų sugrįžti vėliau, jums patogiu metu. Brangesnes prekes taip pat galėsite įsigyti ir išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas daugumai kompiuterių priedų siūlo lanksčias sąlygas pirkimui lizingu. Neretai taikoma ir akcija – lizingas be pabrangimo.

Kiekvienas kataloge esantis komutatorius turi individualų savo prekės puslapį, kuriame rasite svarbiausią informaciją apie jį. Prie kiekvienos prekės kataloge matysite ir apvalią, baltos spalvos piktogramą. Joje yra numatomas prekės pristatymo laikas. Ši informacija labai padeda planuoti laiką. Jeigu kyla klausimų, į kuriuos atsakymo rasti nepavyko prekės aprašymo skiltyje, galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių. Klientų užklausas Bigbox priima telefonu, elektroniniu paštu bei per socialinius tinklus. Verta žinoti ir tai, kad naujienlaiškio prenumeratoriai dažnai perka pigiau nei įprasta kaina. Jie būna pirmieji, kurie gauna pranešimus apie naujausias akcijas, nuolaidas, išpardavimus. Jeigu atsiranda naujų komutatorių arba atsiranda ypatingų pasiūlymų (pvz., dovanos) – naujienlaiškio prenumeratoriai apie tai tikrai bus informuoti. Siunčiame tik naudingus ir aktualius pranešimus, tad prenumeruoti tikrai verta.