Informacija
Prekių katalogas

Vyno šaldytuvai

Vyno šaldytuvas – tai specialias vynų laikymo sąlygas sukuriantis šaldytuvas, kurio temperatūrą, drėgmę bei kitus parametrus galima reguliuoti pagal jame laikomo vyno rūšis. Vyno šaldytuvuose įrengti filtrai orui gaivinimui bei specialūs lavos akmenukai oro drėgmės palaikymui. Bigbox.lt el. parduotuvėje siūlomi žinomų ir populiarių šaldytuvų gamintojų Liebherr, Caso, Cecotec, Miele, Snaigė ir kitų patikimų gamintojų vyno šaldytuvai gera kaina internetu. Vyno šaldytuvai mūsų internetinėje parduotuvėje pigiau – vyno mėgėjams, kolekcininkams ir gurmanams. Palankios pirkimo sąlygos - galite įsigyti vyno šaldytuvą išsimokėtinai, pasinaudodami lizingo paslauga.

Vyno šaldytuvai

Gurmanams, mėgėjams arba ieškantiems patogaus sprendimo laikyti prabangių gėrimų butelius pravers vyno šaldytuvai. Šie įrenginiai yra be galo naudingi tuomet, kai turite daug dovanotų, mėgstamų ir įsigytų arba gal net pačių gamintų vyno butelių. Tačiau vyno šaldytuvai tinka ne tik vynui, bet ir kitiems gėrimams. Pagrindinis jų privalumas yra tas, kad jūs patys galite nustatyti idealią temperatūrą, todėl kiekvieną partiją galite laikyti taip, kaip numatyta augintojo arba kaip jums atrodo geriausia.

Internetu iš Bigbox galite įsigyti: AEG, Candy, Caso, Cecotec, Liebherr, Miele, Snaigė ir kitų gamintojų vyno šaldytuvus. Būtent vyno šaldytuvus galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: perkamumas, naujumas, kaina, gamintojas, energinio efektyvumo klasė, šaldymo sistema, vėsesnė zona, vandens dispenseris (yra ar nėra), montavimo tipą ir daugybę kitų. Pasinaudojus prekių filtrais bus labai lengva rasti geriausią vyno šaldytuvą už atitinkamą kainą arba susiaurinti paiešką. Tuomet galima rasti geriausius sprendimus įjungus prekių rūšiavimo įrankį, o vėliau – tarpusavyje lyginant skirtingų modelių vyno šaldytuvus.

Kaip išsirinkti geriausią vyno šaldytuvą? Visų pirma, turite pasirinkti tinkamo dydžio ir tinkamas reguliavimo galimybes siūlantį prietaisą. Vienas šaldytuvas gali būti gražesnis, turėti įdomesnį dizainą, tačiau, jeigu jame trūksta lentynų arba vietos, kur sudėti butelius – iš jo nebus didelės naudos. Yra prekių filtrų, kurie padės greitai susiaurinti rodomų prekių sąrašą pagal vyno šaldytuvo dydį ir jūs iš karto turėtumėte matyti tik tuos šaldytuvus, kurie, pagal gabaritus, patenkins poreikius.

Kas liečia reguliavimo galimybes, svarbus – jautrus temperatūros keitimas ir galimybė drėkinti tai, kas yra šaldytuvo viduje. Prie kiekvienos prekės bus nurodyta ar šis šaldytuvas turi tokią funkciją ar ne. Prie kiekvieno šaldytuvo nurodomas ir numatomas pristatymo laikas. Ši informacija leis geriau planuoti pirkimą. Daugumą šaldytuvų taip pat galite įsigyti ir lizingu. Mūsų partneriai SB Lizingas ir jų taikoma akcija siūlo Liebherr, Cecotec ar kitų gamintojų vyno šaldytuvus pirkti be pabrangimo, net iki 24 mėnesių laikotarpiams.

Geriau montuojamas ar pastatomas šaldytuvas? Viskas priklauso nuo to, kur planuojate jį statyti ir kiek vietos jam galite skirti. Jeigu jau esate numatę vyno šaldytuvą rūsyje, valgomajame ar kitame kambaryje, kodėl gi neįsirengus montuojamo varianto? Tiesa, tai kainuos kiek brangiau, bet, jeigu neplanuojate greitai kraustytis, galėsite kokybiškai pasidžiaugti daug vientisesne patalpos estetika. Pastatomas šaldytuvas dažniausiai būna daug praktiškesnis, nes jį galite perkelti, bet jis užima daugiau grindų ploto, neatrodo taip estetiškai.

Domina galimybė vyno šaldytuvą ar kitą šaldymo techniką bei jos priedus pirkti pigiau? Bigbox parduotuvėje internetu dažnai vyksta akcijos ir prenumeruodami naujienlaiškį jūs galite būti patys pirmieji, kurie sužino apie išpardavimus, nuolaidas bei gautumėte specialius pasiūlymus.