Informacija
Prekių katalogas

Vaikiški dviračiai

Bigbox prekių kataloge yra VOLARE, RoyalBaby, Reactor, KAWASAKI, GLOBBER, 4KIDS ir daugybės kitų, Lietuvoje, Europoje bei pasaulyje garsių gamintojų vaikiški dviračiai. Šiame prekių sąraše yra ne tik įprasti dviračiai. Čia bus ir triratukas, ir balansinis dviratis vaikams bei net paspirtukas.

Kaip savo vaikui išrinkti geriausią dviratuką, triratuką ar paspirtuką? Pradėkime nuo patarimų dviračiams. Jau nuo pat mažumės dviratukai skiriasi savo išvaizda bei konstrukcija. Jie gali būti mergaitiški/moteriški arba vyriški. Skirtumas yra tas, kad berniukiški/vyriški dviračiai turi rėmo dalį, sujungiančią priekinę ir galinę konstrukcijos dalį. Dažniausiai šie dviračiai išsiskiria ir spalvine gama, mergaitiški būna rožiniai, rausvi, gelsvi, o berniukiški – juodi, mėlyni, žali. Norint susiaurinti paiešką, galima pasinaudoti filtrais. Greičiausiai vaikišką dviratį rasite, siaurindami paiešką pagal amžių. Galite matyti dviračius vaikams:

  •          Nuo 2 metų
  •          Nuo 3 metų
  •          Nuo 4 metų
  •          Nuo 5 metų
  •          Nuo 6 metų
  •          Nuo 7 metų
  •          Nuo 8 metų
  •          Nuo 9 metų
  •          Nuo 10 metų

Nepamirškite, kad dažniausiai, bent vienų metų skirtumas didelės įtakos nedaro. Antrasis kriterijus, pagal ką galima rinktis dviratį – ratų dydis, o jeigu tiksliau - padangų. Vaikiškiems dviračiams jis yra svarbus, nes kuo didesni ratai, tuo dviratis yra didesnis bei aukštesnis. Dažniausiai vaikiški dviračiai turi 14 colių, 16 colių, 18 colių arba net  20 colių ratus. Šį dydį svarbu žinoti ir pvz., kalibruojant spidometrą prie dviračio. Na, o štai jau 24 colių ratai yra tikrai dideli ir tinka suaugusiųjų dviračiams. Dar vienas kriterijus – dviračio ergonomiškumas. Atkreipkite dėmesį, kaip lengva reguliuoti sėdynę, ar yra kur susidėti daiktus, ar patogi sėdynė, kaip reguliuojasi vairas. Dviračio rėmai vaikams turėtų būti lengvi, kad pavyktų lengvai jį išsinešti į lauką iš rūsio ar užsinešti atgal į aukštą. Geriausi rėmai yra pagaminti iš lengvo metalo lydinio, tad aliuminis turėtų būti labiausiai dominanti medžiaga. Paspirtukus pasirinkti taip pat galima pagal dydį bei tai, kokį svorį jie atlaiko. Triratuko pasirinkimo kriterijai yra tokie patys, kaip ir dviračio, tad vadovaukitės šiuo gidu, kai reikalingi triračiai!

Kuomet domina dviračiai, kriterijų, pagal ką rinktis yra tikrai daug. Dėl to Bigbox puslapyje veikia patogus prekių lyginimo įrankis. Palyginkite bet kurias prekes tarpusavyje ir matykite glaustą informaciją apie tai, kuo tie dviračiai panašūs, kuo skiriasi. Jeigu prekės patinka, įsidėkite jas į norų sąrašą arba iš karto į krepšelį.

Galbūt jūsų vaiką sudomins į legendinius Kawasaki motociklus panašūs dviračiai? O gal jūs norite pasirinkti elektrinį paspirtuką už patrauklią kainą? Nesvarbu, kad domina, Bigbox prekių kataloge tikrai rasite geriausius pasiūlymus vaikiškoms transporto priemonėms puikiomis kainomis.

Dėl kai kurių prekių pristatymo termino reikėtų teirautis individualiai. Didesnės kainos vaikiškus dviračius galima įsigyti ir išsimokėtinai. Geriausias sąlygas lizingui pasiūlys mūsų partneriai SB Lizingas. Dauguma pasiūlymų net be pabrangimo!