Informacija
Prekių katalogas

Biuro baldai

Biuro baldai

Jei ieškote stilingų, aukštos kokybės biuro baldų, Bigbox yra puiki vieta apsipirkti internetu. Turime platų stalų, kėdžių ir kitų baldų, skirtų būtent biurui pasirinkimą. Įsigykite juos, kad jūsų darbo vieta atrodytų puikiai.

Kadangi siekiame maksimalaus pirkėjų pasitenkinimo, galite būti tikri, kad rasite daug produktų labai patrauklia kaina. Pigūs stalai, kėdės ar minkšti baldai bei kiti priedai bemaž visuomet patenkina mūsų klientų lūkesčius ir poreikius.

Naudodamiesi intuityviais filtrais, palyginimo ir rūšiavimo įrankiais lengviau rasite būtent tai, ko ieškote.

Bigbox siūlo saugiai ir greitai apmokėti pirkinius internetu bei patogius prekių siuntimo ir pristatymo būdus. Be to, mūsų klientų aptarnavimo komanda visada pasiruošusi jums padėti, kai tik to prireiks.

Tad kam laukti? Pradėkite pirkti geriausius biuro baldus Bigbox jau šiandien!

Biuro baldai Bigbox

Rašomieji stalai

Rašomieji stalai yra, ko gero svarbiausias patogios darbo vietos elementas. Bigbox parduotuvėje turime daugybę įvairių stalų, tinkančių bet kokiems darbo poreikiams. Nesvarbu, ar ieškote paprasto rašomojo stalo namų biurui, ar universalesnio, skirto konkretiems darbams – pas mus siūlomas ne vienas stalas ar ofiso baldų komplektas su stalu.

Biuro kėdės

Nebus patogu dirbti, jeigu neturite geros kėdės. Bigbox siūlo platų biuro kėdžių pasirinkimą, todėl čia rasite sau ar savo darbuotojams tinkamiausią vadovo arba prie bet kurio stalo tinkančią kėdę. Geros biuro kėdės turėtų būti patogios ir suteikti anatomiškai taisyklingą atramą.

Dokumentų ir knygų lentynos

Kiekviename biure reikia vietos dokumentams laikyti. Tam Bigbox siūlo didelį lentynų dokumentams bei knygoms pasirinkimą. Turime ir tradicinių, ir abstraktaus stiliaus baldų, todėl nesunku bus rasti, kurios lentynos labiausiai dera. 

Biuro spintos

Tvarkingai laikyti daiktus ar archyvus biure gali būti sudėtinga užduotis. Jei nenorite, kad jūsų erdvė atrodytų perkrauta, turite rasti tinkamą sprendimą. Tam turime medinių, metalinių, stacionarių ir mobilių spintų, kurios atlaisvins jūsų erdvę ir kartu gal net suteiks estetinės naudos. Šie baldai biure vaidina labai svarbų vaidmenį. 

Reguliuojami rašomieji stalai

Mūsų reguliuojami stalai puikiai tinka dirbantiems profesionalams, norintiems prie stalo stovėti arba sėdėti maksimaliai patogiai. Tai populiarus pasirinkimas daugelyje biurų. Šie stalai leidžia keisti paviršiaus aukštį, todėl galite rasti sau tinkamiausią padėtį. 

Magnetinės lentos

Joks susirinkimas ar brainstorming‘as neapsieina be brėžinių ar vizualizacijų ant lentelės. Bigbox parduotuvėse turime platų magnetinių lentų pasirinkimą. Jos skiriasi dydžiais ir funkcijomis. Tokios lentos leidžia rašyti, braižyti, žymėti svarbius akcentus.

Jeigu jus domina klasikiniai arba labai novatoriški baldai biuro reikmėms, čia tikrai rasite įvardintų kategorijų pasirinkimus ir dar daugiau. Jeigu vyksta akcija, daugumą prekių įsigysite dar pigiau!