Prekių katalogas

Lyginimo sistemos

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Lyginimo sistemos parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Philips, Tefal, Cecotec, Laurastar, BRAUN. Lyginimo sistemos kainos prasideda nuo 4,56 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 78 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
4 1999
Gamintojas
daugiau mažiau
Įkaitimo trukmė
daugiau mažiau
Vertikalus garo srautas +
daugiau mažiau
Reguliuojamas garas +
daugiau mažiau
Kalkių šalinimo funkcija +
daugiau mažiau
Lygintuvo padas +
daugiau mažiau
Apsauga nuo lašėjimo +
daugiau mažiau
Galia +
daugiau mažiau
Spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Lyginimo sistemos 

Lyginimo sistema leis greitai ir labai paprastai išlyginti drabužius ar bitus audinius. Sistemą naudoti geriausia yra tada, kai norite kuo profesionalesnio rezultato. Ji ypač naudinga ir tuomet, kai lyginate labai jautrius ir trapius audinius arba siekiate darbą padaryti kuo greičiau. Tačiau ko tikėtis iš lyginimo sistemos, kaip išsirinkti geriausią įrenginį ir į kokias savybes atkreipti dėmesį?

Visų pirma – internetu, iš Bigbox galite įsigyti Beko, Bosch, BRAUN, Philips, Miele, Tefal, Samsung ir kitų žymiausių gamintojų lyginimo sistemas. Jos yra kelių skirtingų tipų, tačiau bene dažniausiai, visos lygina garais. Štai, iš kokių įrangos tipų galite rinktis:

  • Lygintuvas su profesionaliu garo generatoriumi – tai specialus įrenginys, kurį galite pernešti bet kur, kur reikia ir itin kokybiškai išlyginti įvairiausio tipo audinius. Tai daugiau pramoninio tipo įtaisas, kuris yra galingas, bet jam trūksta delikatumo.
  • Įprasta lyginimo sistema – tai lygintuvas su specialia vandens talpa, iš kurios imamas vanduo ir generuojami garai.
  • Vertikali lyginimo sistema – užuot veikus įprastai, horizontaliai, su šiomis sistemomis rūbus lyginsite pakabintus vertikalioje padėtyje
  • Lyginimo sistema su lenta – nėra atskiros talpos, ji integruota su lyginimo lenta ir prie jos pritvirtinta. Prie tos pačios lentos pritvirtintas ir lygintuvas.
  • Lyginimo spinta – daugiausiai Samsung JETSTEAM įrenginiai. Šie, inovatyvūs, išmanūs ir modernūs sprendimai atrodo kaip moderni, skaitmenizuota spintelė. Į ją įdėjus drabužius ar audinius, jie apdorojami aukštos temperatūros garais ir specialiais jonizuotais oro srautais. Drabužių nereikia liesti patiems, jie išlyginami automatiškai, o taip pat iš jų pašalinamos beveik visos bakterijos, virusai, nemalonūs kvapai.

Nepamirškite, kad profesionali lyginimo sistema nebūtinai yra pats tinkamiausias sprendimas. Kai kada geriausios sistemos yra ganėtinai paprastos, nes viskas priklauso nuo jūsų poreikio. Geriausia įranga dažniausiai yra ta, kuri jums siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. Džiovinimo spintos yra turbūt naudingiausias sprendimas laiko atžvilgiu, tačiau jų kaina – bene didžiausia. Pigesnė lyginimo sistema geriau tiks tiems, kurie nori išleisti kuo mažiau ir tik ieško įrenginio, galinčio paspartinti lyginimo procesą ir pagerinti rezultatą.

Paspaudę ant patikusios prekės jūs iš karto pamatysite jos nuotraukas bei svarbiausią techninę informaciją. Paspaudę mygtuką „Palyginti“, jūs galėsite tarpusavyje palyginti kone neribotą skaičių įvairių šios kategorijos įrenginių. Taip pat aiškiai matysite, kokie yra kitų pirkėjų atsiliepimai apie šią prekę.

Per Bigbox lyginimo sistemas pasiūlysime įsigyti ne tik mokant iš karto, tačiau ir pasinaudojus mūsų partnerių SB Lizingas pasiūlymui pirkti išsimokėtinai, dažnai ir be pabrangimo.

Jeigu norite būti informuoti, kada prekėms taikoma akcija ir kada jas galite įsigyti pigiau – tapkite naujienlaiškio prenumeratoriais.