Informacija
Prekių katalogas

Vonios spintelės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Vonios spintelės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų ..., Hanah Home, RIVA, MASTERJERO, ELITA prekės. Vonios spintelės kategorijoje kainos prasideda nuo 24,80 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 169. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Vonios spintelės

Vonios kambario spintelės yra vieni iš svarbiausių baldų šioje patalpoje. Jie atlieka svarbų vaidmenį ir turi ne vieną funkciją, nuo kurios priklauso kiekvieno namų gyventojo komfortas. Vonios spinteles patogu pirkti ir internetu. Rinkitės iš gausaus prekių asortimento, kurį sudaro iš FMD, metalo, medienos ar MDF pagamintos pakabinamos ir pastatomos vonios spintelės

Stilingai dekoruokite savo vonios kambarį ir suteikite jam ne tik estetinės darnos, tačiau ir funkcionalumo. Kiekvieną baldą iš mūsų prekių katalogo galite įsigyti ir išsimokėtinai. Labai lanksčias sąlygas lizingui pasiūlys mūsų partneriai, todėl Bigbox rinktis tikrai apsimoka.

Kaip išsirinkti tinkamą vonios spintelę?

Net ir internetu išsirinkti vonios kambario spintelę yra tikrai nesudėtinga. Pradėkite nuo vietos ir matmenų matavimo. Dažniausiai vonios spintelės derinamos su praustuvu, todėl galite pirmiausiai pasirinkti praustuvą ir tada ieškoti jam tinkančios spintelės, jeigu jums taip patogiau. Be abejonės, galima ieškoti ir atvirkščiu būdu.

Nuspręskite ar norėsite pakabinamos ar pastatomos spintelės. Šiuo metu stiliaus tendencijos diktuoja, kad pakabinamos spintelės yra TOP pasirinkimas, tačiau tikrai ne visais atvejais tai yra patogiausias variantas. Jeigu norite rinktis pigiau kainuojančius modelius, bemaž visuomet geriausia rinktis pastatomą modelį, kadangi pakabinamų kaina gali būti kiek aukštesnė.

Šiuolaikiniuose interjeruose pastebėsite ir ne vieną modelį, kuris komplektuojamas su dviem praustuvais. Svarbu, kad spintelės pločio užtektų dviems jūsų pasirinktiems praustuvams. 

Kai žinote spintelės tipą ir praustuvo matmenis (jeigu spintelė bus perkama atskirai), galite pažymėti aukštį, plotį ir ilgį prekių filtre. Pavyzdžiui, galbūt norite 120cm pločio ir 40cm aukščio spintelės, kuri pagaminta iš FMD plokštės arba metalo. Pažymėkite šiuos kriterijus prekių filtruose ir jums bus rodomos tik tos vonios kambario spintelės, kurios atitinka šiuos kriterijus. 

Kai kuriais atvejais jums gali reikėti kiek nestandartinių matmenų, kampinės spintelės. Tokius modelius taip pat galite rasti prekių kataloge.

Pirkėjams taip pat verta pamąstyti apie bendrą spintelės formos tipą ir kaip ji derės prie likusių patalpoje esančių elementų, spalvų ir formų. Spintelės dažniausiai skirstomos į tris grupes: simetriškos, aukštos ir siauros bei žemesnės ir platesnės. Visų trijų tipų baldai turi pranašumų, tačiau dažniausiai plati spintelė būna centrinė ir ant jos statomi praustuvai, o aukštos ir siauros statomos iš kraštų. Visgi – pasirinkimo laisvė yra jūsų.

Kodėl verta pirkti Bigbox parduotuvėje?

Mūsų elektroninėje parduotuvėje jus pasitiks gausus vonios kambario baldų ir būtent vonios spintelių, asortimentas. Kiekvienos spintelės prekės puslapyje rasite visą naudingą informaciją ir taip galėsite įsigyti spintelę: su kriaukle, su veidrodžiu, be praustuvo ar su kitomis ypatingomis savybėmis, kurios jums aktualios. 

Pagal poreikius lengvai rasite modelius, tinkamus montuoti po kriaukle ar spinteles, kur virš skalbimo mašinos lengvai prisitvirtins ir praustuvas. 

Nepamirškite tapti ir naujienlaiškio prenumeratoriais. Jie pirmieji sužino, jeigu vyskta akcija ar taikomos nuolaidos.