Informacija
Prekių katalogas

Whirlpool šaldytuvai

Išskirtinė maisto apsauga – tai mūsų aistra

Absolute dizaino linijos šaldytuvai-šaldikliai įveda novatorišką žvilgsnį į maisto vėsinimo ir šaldymo pasaulį. Minimalistinės ir šiuolaikinės linijos sukuria paprastą, bet elegantišką vaizdą, kuris puikiai dera prie šiuolaikinių virtuvių stiliaus. Šiuolaikiškas valdymo skydas, integruotas į rankeną, garantuoja paprastą prietaiso naudojimą ir valdymą.

 

Supreme NoFrost

Dvi atskiros NoFrost sistemos šaldytuvui ir šaldikliui. Taip užtikrinamas energinis efektyvumas, idealus temperatūrų pasiskirstymas, maistas šaldytuve napraranda šviežumo ir nedžiūna, nesimaišo kvapai.

 

ACTIV0° skyrius

Skyriuje su Activ0° sistema palaikomos idealios mėsos ir žuvies saugojimo sąlygos. Vėdinimo sistema su dviem temperatūros jutikliais, ventiliatoriumi ir nepriklausoma valdymo elektronika garantuoja, kad temperatūra stalčiaus viduje pastoviai palaikoma maždaug 0°C (-1°C/+2°C) temperatūra.

Freeze Control technologija

Šaldiklis sunaudoja iki 50%* mažiau energijos, o maistas išlaiko kokybę ir spalvą.

* lyginant su Whirlpool šaldytuvu-šaldikliu, be Freeze Control technologijos

  

6th Sense Fresh Control

Ši technologija žymiai pailgina maisto saugojimo terminą, kadangi palaiko optimalią temperatūrą ir 70–85% drėgmę šaldytuvo kameroje. Tai garantuoja produktų šviežumo išlaikymą net iki 4 kartų ilgiau*. Algoritmas valdo kompresoriaus ir ventiliatoriaus darbą atskirai pagal jutiklių siunčiamus duomenis, todėl, atidarius šaldytuvo duris, tinkama temperatūra sugrąžinama net 5 kartus greičiau, nei įprastuose šaldytuvuose.

  

Aukščiausia energetinio naudingumo klasė

A+++ klasė užtikrina iki 50% elektros energijos taupumą, lyginant su populiariausia A+ klase. 

 

 Naujosios energijos efektyvumo etiketės


Sekite BIGBOX.LT akcijas ir naujienas socialiniuose tinkluose:

Facebook: Bigbox | Youtube: Bigbox | Instagram: Bigbox | LinkedIn: Bigbox | Google Business: BigboxBigbox atsiliepimai | Google review: bigbox atsiliepimai |