Informacija
Prekių katalogas

Veiksmo kameros

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Veiksmo kameros kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Hikvision, SJCAM, DAHUA, GoPro, GoXtreme prekės. Veiksmo kameros kategorijoje kainos prasideda nuo 4,26 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 412. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Veiksmo kameros

Aktyvioms pramogoms lauke, kelionėms ar net ekstremaliam sportui bei įsimintiniems momentams įamžinti praverčia veiksmo kameros. Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti naujausių ir populiariausių GoPro veiksmo kamerų, o taip pat ir Denver, Garmin, Sony, Xiaomi, Mio ir daugybės kitų gamintojų produkcijos bei aksesuarų šioms prekėms.

Kaip pasirinkti geriausią veiksmo kamerą? Kadangi prekių kataloge yra ne viena dešimtis, o net daugiau nei šimtas įvairiausių prekių, pradedantiesiems bei naujos kameros ieškantiems pirkėjams padės patogūs prekių filtrai bei rūšiavimo ir palyginimo įrankiai. Pasinaudoję jais, greitai susiaurinsite paiešką tik iki tinkamiausių ir labiausiai poreikius patenkinsiančių kamerų, o palyginimo įrankis net leis pamatyti, kuri iš keleto pasirinkimų bus geriausia kamera veiksmo ar sporto vaizdelių filmavimui.

Pasirinkimo procesą pradėkite nuo to, kad pasinaudosite filtrais ir susiaurinsite paiešką. Filtruoti prekes galėsite pagal: kainą, gamintoją, filmavimo raišką ir keletą kitų techninių kriterijų. Po to, kai paieška susiaurėja, galite spausti ant sudominusios kameros, pamatyti detalias prekės nuotraukas, palyginti pristatymo terminus bei techninę charakteristiką. Prie kiekvienos, kataloge esančios prekės yra ir apvali piktograma. Joje nurodomas pristatymo laikas.

Geriausia veiksmo kamera gali įamžinti vaizdą kuo aukštesne raiška bei kadrų dažniu. Nors daug kam, ypač pradedantiesiems puikiai tiks ir pigiau kainuojančios, standartinės 1080p/30fps (FULL HD, 30 kadrų per sekundę dažniu) filmuojančios kameros, tačiau norintiems aukščiausios kokybės jau reikėtų dairytis bent į 1440p arba 2K, o geriausia – į 4K bei dar didesnės vaizdo raiškoms veiksmo kameras. Jos tiksliau perteiks spalvas ir rodys geresnį vaizdą per bet kokį ekraną. Negana to, filmuojant siužetus ar filmukus, kur viskas vyksta greitai, už didelę raišką gal net svarbiau kadrų dažnis. Net ir mėgėjams rekomenduojame rinktis kamerą, kuri yra pajėgi filmuoti bent 50-60 kadrų per sekundę dažniu aukšta raiška. Taip gausite vienareikšmiškai geriausią vaizdą. Rinkdamiesi taip pat atkreipkite dėmesį ar kamera yra atspari drėgmei ir vandeniui. Dauguma korpusų yra sandarūs bei apsaugoti nuo drėgmės, tačiau tikrai ne visi, tad būkite atidūs, kai renkatės prekes.

Veiksmo kameros dažniausiai tvirtinamos prie šalmų sportuojant, ant dviračio rėmo ar kitose vietose, iš kurių geriausiai matosi veiksmas. Prekių kataloge taip pat yra priedų – dėklų, apsaugų, pakrovėjų ar kitų aksesuarų, kurių galėtų prireikti bet kuriuo naudojimo laikotarpiu.

Kiekvienos prekės puslapyje rasite informaciją ne tik apie techninę dalį, tačiau ir pirkėjų nuomonę. Jų palikti atsiliepimai leis dar tiksliau pasirinkti. Daugumą prekių galėsite įsigyti ir išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas pasiūlys lanksčiausias ir bene geriausias sąlygas. Dažnai taikomos akcijos lizingui be pabrangimo. Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite žinutes į savo elektroninio pašto dėžutę apie tai, kada laisvalaikio prekėms bei veiksmo kameroms taikoma akcija ir jos parduodamos sumažinta kaina.