Informacija
Prekių katalogas

9 priežastys kodėl verta rinktis KUVINGS lėtaeigę sulčiaspaudę:

 

1. DVIGUBAI DAUGIAU SULČIŲ: 

Kuvings Silent Juicer sulčiaspaudė gali išspausti dvigubai daugiau sulčių nei su tradicine, centrifūgine sulčiaspaude iš tokio pat kiekio vaisių ar daržovių. 

 

 2. TOKIA TYLI!: 

Kuvings Silent Juicer sulčiaspaudė veikia itin tyliai. Galėsite pagaminti sultis neprižadinę savo brangių žmonių ar kaimynų.

 

3. DAUG DAUGIAU VITAMINŲ: 

Įprastinės, centrifūgos principu veikiančios sulčiaspaudės, kurios sukasi 3000 – 15000 apsisukimų per minutę greičiu, sunaikina vertingus fermentus ir vitaminus, sultys oksiduojasi. Tuo tarpu su lėtaeige sulčiaspaude didelis efektyvumas pasiekiamas unikaliu sulčių spaudimo metodu, kuomet apsisukama 60 kartų per minutę greičiu, spaudžiamos sultys mažiau sąveikauja su oru, ko pasekoje apsaugoma nuo žalingo oksidacijos proceso 

 

 

 Testo rezultatai:

 

 

 Matavimo vienetas

 Testavimo metodas

 

Centrifūginė sulčiaspaudė 

 KUVINGS lėtaeigė sulčiaspaudė

 

 Vitaminų testas remiantis P.Korėjos Maisto Standarto kodeksu

 Vitaminas C

 0.69 - 10.17

 28.79

 mg/100g

 

 
* testas atliktas P.Korėjos Maisto Tyrimų Institute

4. IŠSAUGO NAUDINGAS MEDŽIAGAS, SPALVĄ IR SKONĮ

Lėtaeigė sulčiaspaudė, užuot sutrynusi vaisius ar daržoves, lėtai spaudžia sultis sraigtu — tai leidžia išsaugoti visas maistines medžiagas ir fermentus bei nepakitusius sulčių spalvą ir skonį.

 

5. TIEK DAUG GALIMYBIŲ: galėsite spausti sultis iš:

  • daržovių (bulvių, morkų, burokėlių ir t.t.);
  • vaisių bei uogų (obuolių, ananasų, vyšnių ir t.t.);
  • pupelių (sojų, žirnių, lešių ir t.t.);
  • žolinių augalų (dilgėlių, metų, petražolių ir t.t.)
  • gaminti riešutų pieną (kokosų, migdolų, anakardžių ir t.t.).

 6. LENGVA EKSPLOTUOTI, PRIŽIŪRĖTI IR VALYTI:

a. Plati, net 7,5 cm pločio dėtuvės anga leidžia į sulčiaspaudę dėti nesmulkintus vaisius bei daržoves. Tai taupo jūsų laiką ir nesukelia jokio vargo! Kūgio formos sraigtas greičiau ,,paima“ produktus, kas užtikrina kur kas mažesnį sulčiaspaudės strigimą.

b. Uždarius ,,Smart Cap“ dangtelį ir įpylus į sulčiaspaudę vandens – vykdomas momentinis praplovimas, tad norint pakeisti spaudžiamus ingredientus, nereikia perplauti visos sulčiaspaudės. Taip pat į sulčiaspaudę įmontuotas sukamasis silikoninis šepetėlis, kuris veikiant sulčiaspaudei valo sulčių spaudimo indą ir taip neleidžia užsikimšti sietelio angelėms. Prie sulčiaspaudės pridėtas sukamasis šepetys valo sietelį ir užtikrina, jog jame neužsiliktų spaudžiamų ingredientų likučių. Į komplektą įeina ir valymo šepetėlis, su kuriuo galėsite pravalyti visas sulčiaspaudės dalis.

 

 

7. SAUGI NAUDOTI:

a. Korpusas ir kitos detalės yra be bisfenolio A (BPA free). Tad galite būti tikri, jog sulčių spaudimas nepakenkia išspaustoms sultims ar net jums patiems.

b. Dviejų pakopų apsauga! Sulčiaspaudė veikia tik tinkamai surinkta, todėl net ir Jūsų mažieji galės lengvai išsispausti sau sulčių.

8. PATIKIMA IR ILGAAMŽĖ:

Sulčiaspaudė pagaminta Pietų Korėjoje.

O sulčiaspaudės širdis - vienfazis indukcinis kintamosios srovės galingas variklis, kuris dėl žemintos pavaros pasiekia 2 AG spaudimo galią. Varikliui suteikiame net 10 metų garantiją!

9. INOVATYVI IR IŠSKIRTINĖ:

KUVINGS technologija patentuota daugiau nei 50 šalių.


Sekite BIGBOX.LT akcijas ir naujienas socialiniuose tinkluose:

Facebook: Bigbox | Youtube: Bigbox | Instagram: Bigbox | LinkedIn: Bigbox | Google Business: BigboxBigbox atsiliepimai | Google review: bigbox atsiliepimai |