Informacija
Prekių katalogas

Lėlės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Lėlės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Mattel, ..., Barbie, SIMBA, MGA prekės. Lėlės kategorijoje kainos prasideda nuo 3,47 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 1468. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Lėlės

Lėlės – vienas iš populiariausių žaislų. Su jomis žaidžia įvairiausių amžių vaikai, dažniausiai – mergaitės. Bigbox parduotuvėje internetu siūlome įsigyti kone kelis šimtus skirtingų, įvairios išvaizdos, skirtingų kolekcijų Baby Born, Hasbro, Barbie, Mattel ir daugybės kitų gamintojų žaislines lėles.

 

Žaislinės lėlės gali būti skirstomos į daug skirtingų kategorijų. Visų pirma reikėtų išskirti žaislines lėles ir interaktyvias lėles kūdikius. Prie pirmojo tipo priskiriamos barbės ir panašios kitų gamintojų lėlės, kurios išsiskiria savo išvaizda ir yra skirtos su papildomais priedais, keičiamais drabužėliais, šukuosenomis ir kitomis išvaizdos savybėmis.

Antras tipas yra interaktyvios lėlės. Kas yra interaktyvi lėlė? Tai – tokio tipo žaislas, kuris ne tik atrodo gražiai. Su juo galima smagiai žaisti. Puikiausias interaktyvios lėlės pavyzdys – kūdikis Baby Born. Šie žaislai dažniausiai turi tam tikras funkcijas arba veikiančias savybes, dėl kurių žaidimai tampa dar įdomesni. Pavyzdžiui, mūsų paminėti Baby Born elgiasi it tikri kūdikiai. Kai kuriems vaikams labai smagu žaisti su mažyliais, todėl įsigiję Baby Born lėlę iš Bigbox galėsite matyti, kaip atžala džiaugiasi keisdami vystyklus, judėdami su lėle, žaisdami ir mokydamiesi, kaip rūpestingai elgtis su kūdikiu bei jį prižiūrėti.

Ne paslaptis, kad lėlės daugiau skirtos mergaitėms. Kartu su lėlėmis nepamirškite įsigyti ir vežimėlio, kad būtų galima su jomis žaisti ne tik vaiko kambaryje. Be to, dauguma lėlių parduodamos kaip kolekcijos dalis. Norint, kad vaikas maksimaliai džiaugtųsi pramogaudamas su lėlėmis, reikia įsigyti ir atitinkamus priedus, pavyzdžiui lėlių namelį, šukas, skirtingus kostiumėlius ir kitus priedus. Daugeliui su įprastomis, barbės tipo lėlėmis žaidžiančių vaikų būtent šie dalykai ir yra pati smagiausia patirtis. Dėmesys šukuosenoms, stiliui bei visai lėlių namelio aplinkai teikia labai daug džiaugsmo.

Kaip išsirinkti geriausią lėlę? Rinktis reikėtų pagal tai, kas patinka jūsų atžalai. Jeigu ji jau turi kokią nors lėlę iš kolekcijos, geriausias sprendimas gali būti ją papildyti. Pavyzdžiui, auksaplaukė Barbė iš naujos kolekcijos, dainuojanti Disney princesė iš naujausio animacinio filmo, vaikščiojanti kūdikio lėlė, megzta, medžiaginė ar kalbanti, interaktyvi lėlė iš kitos kolekcijos.

Su Bigbox patogu pirkti internetu. Pasirinkite sau patinkančią lėlę ir lengvai įsidėkite ją į norų sąrašą arba į krepšelį bei palyginkite kelias patikusias lėles tarpusavyje. Paspaudę ant kataloge esančios prekės nuotraukos, būsite nukreipti į individualų prekės puslapį, kur pamatysite visą aktualiausią informaciją. Rasite skaičius bei greitai pamatysite, kurios lėlės yra didelės, kurios pagamintos iš minkštos medžiagos, yra rankų darbo.

Prenumeruokite Bigbox naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie nuolaidas žaislams bei lėlėms ir įsigykite naują papildymą į kolekciją pigiau. Jeigu kyla klausimų dėl pačių prekių, pristatymo, mokėjimo ar bet kokių susijusių dalykų, o atsakymo nepavyko rasti puslapyje, drąsiai klauskite mūsų elektroniniu paštu arba telefonu.