Informacija
Prekių katalogas

Televizoriai ir jų priedai

Televizoriai ir jų priedai

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti naujausius ir populiariausius: eStar, LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips bei daugybės kitų gamintojų televizorius ir priedus. Jeigu jus domina patys moderniausi SMART televizoriai puikiomis kainomis ir turintys geriausią technologiją, tai užsukote ten, kur reikia. Pas mus rasite ne tik didžiulės įstrižainės (50 colių, 55 colių, 60 colių, 75 colių ir kitų dydžių), bet ir kompaktiškų mini televizorių mažesnei erdvei.

Pasirinkti televizorių reikia pagal keletą kriterijų: vaizdo raiškumą, technologiją, atstumą, kuriuo sėdėsite, patalpos dydį. Paieškos rezultatus susiaurinti greitai padeda patogūs prekių filtrai. Jie leis greitai sumažinti rodomų rezultatų skaičių, kad prieš jūsų akis būtų matomi tik geriausi OLED, populiariausi UHD ar naujausi išmanieji televizoriai.

Kaip pasirinkti? Visų pirma, pradėkite nuo to, kokioje patalpoje statysite televizorių. Jeigu jis bus per mažas, tuomet žiūrėti bus nepatogu, nes vaizdas tiesiog neįtrauks, bus sunku įmatyti smulkias detales (pvz., kamuolį futbolo stadione), užrašus filmo fone ir t.t.

Jeigu perkate 4K TV, štai kokios įstrižainės jums reikėtų, pagal atstumą, kuriuo stovės televizorius:

  •          40“ – ~1m
  •          48“ – ~1,2m
  •          55“ – ~1,4–1,5m
  •          65“ – ~1,6–1,75m
  •          75“ – ~1,9m

Aišku, galima rinktis ir kiek didesnį televizorių, tačiau, jeigu labai perspausite, tai per dideli televizoriai ant sienos arba ant stalo nesukurs tokio gero įspūdžio ir, užuot matydami gerą vaizdą, matysite pikselius.

Technologijos svarba taip pat yra didelė. Kažkada geriausi atrodė plazminiai televizoriai, tačiau dabar juos iš rinkos išstūmė LED ir pigesni LCD įrenginiai. Jeigu ieškote geriausios vaizdo kokybės – rekomenduojama rinktis OLED arba QLED televizorių. Jie yra šiek tiek brangesni, tačiau išgauna ryškiausią vaizdą. Abi šios technologijos turi savitų privalumų ir jums reikėtų įvertinti, ko labiau norite. Jeigu ieškote, kad būtų kuo didesnė įstrižainė, įrenginys ilgiau tarnautų ir galėtumėte stebėti ryškų vaizdą už žemesnę kainą – rinkitės QLED. Tačiau, jeigu norite žiūrėti daug filmų arba žaisti žaidimus (atkuriama geresni juodi atspalviai) bei, kad išmanusis televizorius vartotų mažiau elektros energijos, rinkitės OLED.

Kas liečia ekrano raišką, tai neturėtumėte tenkintis mažesne nei 720p raiška patiems mažiausiems (19 colių, 22 colių ar 24 colių monitoriams). Kai turite 32 colių įstrižainę – tik FULL HD 1080p vaizdas leis mėgautis kokybiškomis emocijomis. Nuo maždaug 40-43 colių įstrižainės jau reikėtų tikėtis ne tik FULL HD 1080p vaizdo, bet ir 4K raiškos. Na, o 65 colių ar didesni televizoriai (jeigu galite sau tai leisti), jau gali būti komplektuojami ir su įspūdinga 8k raiška. Tačiau jie tikrai kainuoja gerokai daugiau.

Išmanieji televizoriai taip pat gali būti ir su integruotu priedėliu – patogiam skaitmeninės TV žiūrėjimui. Lenkti televizoriai gerai veikia tuomet, kai jūsų patalpoje yra ne tiek daug žmonių ir žiūrintys sėdi tiesiai prieš ekraną. Išmanieji televizoriai būna su WiFi integracija ir gali turėti Android arba kitą operacinę sistemą. Jos pagalba galima naršyti internete, įsirašyti programėles.

Jeigu sudomino kažkuris pakabinamas Ultra HD televizorius arba reikalingi maži, nešiojami TV bei jų priedai – patogu pirkti iš Bigbox. Spauskite ant prekės, sužinokite, kokie jos atsiliepimai ir pirkite iš karto arba išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas siūlo įspūdingas akcijas (lizingas be pabrangimo). Jeigu norite pirkti pigiau – prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinosite apie tai, kada TV įrenginiams siūloma akcija ir yra sumažinta kaina.