Informacija
Prekių katalogas

Lauko baldų komplektai

Kitos lauko baldų komplektų kategorijos: Lauko valgomojo baldaiLauko stalai su kėdėmis

Lauko baldų komplektai internetu

Patobulinkite savo namų kiemo erdvę, lauko patalpas sodyboje ar vasarnamyje. Su lauko baldais ir jų komplektais galite pasiekti norimą rezultatą labai paprastai. Prekių ženklai, kaip ModernHOME, Easy Camp, Cattara ir kiti – tik dalis gausaus lauko baldų asortimento internetinėje parduotuvėje Bigbox.lt.

Patogiai įsigykite iš skirtingų medžiagų pagamintus, įvairių spalvų, tipų ir dydžių lauko baldus savo erdvėms bei kardinaliai jas pakeiskite arba skoningai atnaujinkite. Patogi prekių filtrų ir rikiavimo sistema leis greičiau rasti lauko baldus ir jų komplektus internetu, gera kaina.

Kaip išsirinkti lauko baldus internetu?

Bigbox elektroninėje parduotuvėje nėra sunku rasti, kurie sodo ar lauko baldų komplektai bus geriausias pasirinkimas. Paiešką labai palengvina prekių filtravimo įrankiai. Kadangi kiekvieno baldo ir jų komplekto aprašymai yra išsamūs, jūs galite rasti idealiai tai, ko ieškojote arba artimiausią ir geriausią alternatyvą.

·        Baldų matmenys – labai svarbu, kad baldai tilptų į jiems numatytą erdvę (pvz., verandą, pavėsinę ir t.t.). Dėl to svarbu atsižvelgti į lauko sofų, krėslų ir kitų baldų matmenis. Pasinaudoję prekių filtrais galite greitai susiaurinti rodomų rezultatų sąrašą tik iki baldų, kurių matmenys atitinka jūsų poreikius.

·        Medžiaga – kadangi baldų asortimentas yra labai platus, svarbu tinkamai pasirinkti ir medžiagas. Vienos iš jų geriau dera prie jūsų eksterjero, kitos pasižymi didesniu patvarumu ir kita.

·        Pristatymo laikas – prie kiekvienos prekės pamatysite ir apvalias piktogramas. Jose nurodomas dienų skaičius, per kiek, nuo užsakymo pateikimo, planuojamas pristatymas. Jeigu baldų reikia skubiai, atsižvelkite ir į šią informaciją.

Kodėl verta rinktis Bigbox?

Savaime suprantama, kad kiekvienas pirkėjas atsižvelgs į prekių kainas pagal savo biudžetą, tačiau Bigbox taip pat siūlo lanksčias finansavimo galimybes perkant išsimokėtinai, dažnai ir be pabrangimo. Įsigykite pačius geriausius baldus lanksčiomis sąlygomis bei pasinaudokite akcijomis ir ypatingais pasiūlymais!

Negana to, kad prekių asortimente dažnai vyksta ne viena akcija ir baldus laukui galima įsigyti pigiau nei įprastai, Bigbox savo klientams siūlo ir dar daug papildomų naudų.

Visų pirma – nemokamas pristatymas didesniems užsakymams. Tam tikromis progomis, kuomet užsisakote prekių už atitinkamą sumą, Bigbox gali pasiūlyti nemokamą lauko baldų pristatymą nurodytu adresu. Nevarkite su prekių gabenimu patys, juos iki durų pristatys mūsų partneriai – kurjeriai.

Antra nauda – patogus užsakymų stebėjimas mūsų interneto puslapyje. Bigbox paskyras susikūrę klientai gali visada matyti savo užsakymų istoriją, gauti pasiūlymus į elektroninio pašto dėžutę, stebėti išlaidas, lengvai rasti kitą, aktualią informaciją.

Na ir galiausiai – profesionali komanda, kuri visada pasiruošusi padėti. Su Bigbox konsultantais galite susisiekti internetinėje parduotuvėje nurodytais kontaktais bei per socialinius tinklus. Užduokite klausimus, gaukite atsakymus, įžvalgas bei rekomendacijas lauko baldams!