Informacija
Prekių katalogas

Namų kino sistemos (soundbar)

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Namų kino sistemos (soundbar) kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Samsung, LG, Philips, Polk Audio, Denon prekės. Namų kino sistemos (soundbar) kategorijoje kainos prasideda nuo 25,76 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 135. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Namų kino sistemos - Soundbar

Jeigu norite maksimaliai geros audio (garso) kokybės namuose, kuomet žiūrite TV laidas, filmus, serialus ar sporto rungtynes – verta apsvarstyti namų kino sistemos (Soundbar) įsigijimą. Pavadinimu Soundbar yra apibūdinama pailga, horizontali kolonėlė bei jos priedai, kurią prijungiame prie televizoriaus ar kino centro tam, kad būtų išgautas maksimaliai geras garsas. Ši sistema išskirtinė tuo, kad sukuria „švariausią“ ir geriausią erdvinį garsą. Žiūrėjimo malonumas išauga nepalyginamai, o patirtis žiūrint filmus – pasidaro neprilygstama.

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti perkamiausius arba naujausius Denver, JBL, LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sony ir kitų gamintojų namų kino sistemas Soundbar. Moderniausius technologijų standartus atitinkančios kino sistemos yra naudingos dideliuose kambariuose bei atviro plano patalpose. Klausant garsą per televizorių, jis gali būti pakankamai neblogas arba labai prastas. Tačiau su Soundbar sistema iš karto pakelsite jį į naują lygį. Itin preciziškai sukonstruotos ir geriausias technologijas suderinančios kolonėlės skleidžia puikų erdvinį garsą, kuris geriau perteikia efektus. Kaip pasirinkti geriausią sistemą?

Atsidarę kiekvienos prekės individualų puslapį, galėsite rasti unikalias jos specifikacijas bei, pasinaudoję palyginimo įrankiu, rasti, kurios kolonėlės prie TV jūsų namuose tinka geriausiai. Tarp svarbių faktorių yra: garso sistema, atkuriami įrašų formatai, galia, kolonėlių tipas ir prijungimo tipas.

Rinkoje yra įvairių garso sistemų. Sunku pasakyti, kuri iš daugybės Dolby ar panašių sistemų geriausiai perteikia garsą, kadangi garso sistemos veikia išvien su joms kurta technologija. Svarbiausia, kad būtų integruota patikimo gamintojo sistema. Jungtys yra svarbios, jeigu tikitės prie sistemos prijungti ne tik vieną televizorių, bet ir pvz., žaidimų konsolę. Tur4kite omenyje, kad reikalingos HDMI, USB ir garso prijungimo jungtys. Nebent sistema yra bevielė ir viską galima jungti per Bluetooth. Daug kas dėmesį kreipia tik į galią, tačiau pagalvokite, kiek laiko jūs būsite atsukę garsą iki maksimumo? Dauguma žmonių, kasdieniam žiūrėjimui naudoja tik 10–25% garso sistemos pajėgumo. Tikriausiai, kad tos galios užteks, tad jai teikite prioritetą tik tuomet, jeigu turite labai didelę, atviro plano erdvę ir televizorius stovi toli nuo ten, kur sėdite bei reikia didelio garso.

Jeigu sudomino kažkuri laidinė ar net belaidė namų kino sistema – nedvejodami galite dėti ją į krepšelį ir įsigyti paprastai arba išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas dažnai siūlo pirkimą išsimokėtinai be pabrangimo, todėl jums tikrai verta pasinaudoti šia akcija ir padaryti taip, kad geriausia Soundbar sistema atsidurtų jūsų namuose!

Norime paminėti, kad pigiau dažnai perka naujienlaiškio prenumeratoriai, kuriuos pirmuosius informuojame apie nuolaidas, išpardavimus bei specialius pasiūlymus.