Informacija
Prekių katalogas

Lėlių namai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Lėlių namai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Kidkraft, ..., RoGer, Mattel, marka niezdefiniowana prekės. Lėlių namai kategorijoje kainos prasideda nuo 14,62 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 81. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Lėlių namai

Turbūt vienas gražiausių ir įspūdingiausių žaislų bet kuriame vaikų kambaryje yra lėlių namas. Šis, dažniausiai medinis arba plastikinis žaislas yra tikrų tikriausias fantazijų centras. Čia galima sukurti kone idealią savo pačių namų repliką arba fantazijų vilą, kurioje lėlės turės įspūdingo grožio baldus, visus gražiausius kambarius ir smagiausią aplinką. Smagu ir tai, kad kiekvienas vaikas lėlių namą gali susikomplektuoti pagal save, keisdamas jame esančių aksesuarų ir objektų išdėstymą. Fantazijos galimybės yra beribės, tad daugybę vaikų pradžiugins toks pirkinys ar dovana.

Bigbox parduotuvėje, internetu galite rinktis iš itin gausaus Kidkraft, Barbie ar daugybės kitų gamintojų lėlių nameliais. Visi jie yra unikalūs, vieni – didesni, o kiti – mažesni. Kiekvienai lėlei arba lėlių kolekcijai bei žaidimams galima rasti beveik idealų lėlių namelį.