Informacija
Prekių katalogas

EPSON projektoriai

  

Epson Nr.1 Pasaulinis projektorių lyderis! 

,,Epson" yra pasaulinis lyderis projektorių technologijose ir yra gerai žinomas vardas. ,,Epson" projektoriai yra žinomi dėl savo patikimumo ir naujovių rinkoje.  

3LCD technologija

Ši technologija maksimaliai atkuria visą spalvų spektrą taip suteikdama galimybę matyti detalius, ryškius didelio kontrasto vaizdus.

3 kartus ryškesnis vaizdas lyginant su kitais projektoriais. 

Tobulas vaizdas reikalauja didelio spalvų ryškumo, būtent tai gali pasiūlyti šis projektorius galintis atvaizduoti net 3 kartus ryškesnes spalvas negu konkurentu projektoriai. 

Šviesesni vaizdai auditorijoje gali suteikti šviesesnę pristatymo baigtį

Jūs praleidžiate valandas ruošdami savo pristatymą susitikimui, tačiau ar praleidote tiek daug laiko galvodamas per kokį projektorių jį rodysit? Niekas nenori sėdėti tamsoje ir matyti neryškias bei išplaukusias spalvas. Norėdami užtikrinti, kad gausite ryškius vaizdus su turtingomis spalvomis, kiekvieną kartą ir su maksimaliu poveikiu, pasirinkite Epson projektorius. 

9 iš 10 žmonių sako, kad Epson projektoriai yra ryškiausi ir turi turtingiausias spalvas. 

Nepriimkite šios fakto nerimtai. Teste, kurio metu nebuvo rodomas projektoriaus modelis, o tik jo atkuriamas vaizdas Epson projektorius beveik vienbalsiai nustelbė kitus 5 projektorius su tokiomis pačiomis specifikacijomis. Net 98% apklaustųjų sutinka, jog Epson projektorius gali atkurti ryškiausia vaizdą. 

 

Kas yra spalvos ryškumas?

Spalva yra svarbi dalis iš kurios susideda vaizdo kokybė. Todėl projektoriaus spalvų ryškumas, išreikštas lumenais yra svarbus rodiklis. Jei jis bus mažas spalvos bus išplaukusios ir neryškios. Daugelis gamintojų skelbia tik baltos šviesos ryškumą lumenais, o tam, kad vaizdas būtų visiškai aiškus ir ryškus reik žinoti ir bendrą spalvų ryškumą. 

  1 mikroschemos DLP projektoriaus vaizdas                3LCD projektoriaus vaizdas  

            Visų spalvų ryškumas - 700                              Visų spalvų ryškumas - 2800

         Baltos spalvos ryškumas - 2700                        Baltos spalvos ryškumas - 2800


Sekite BIGBOX.LT akcijas ir naujienas socialiniuose tinkluose:

Facebook: Bigbox | Youtube: Bigbox | Instagram: Bigbox | LinkedIn: Bigbox | Google Business: BigboxBigbox atsiliepimai | Google review: bigbox atsiliepimai |