Informacija
Prekių katalogas

Virtuvės ir valgomojo stalai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Virtuvės ir valgomojo stalai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Halmar, Hanah Home, Venture Home, Furniture Fashion, Vind prekės. Virtuvės ir valgomojo stalai kategorijoje kainos prasideda nuo 69,00 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 387. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Virtuvės ir valgomojo stalai

Virtuvės ir valgomojo stalai – reikalingi, praktiški ir kone kasdien naudingi baldai. Nepriklausomai nuo to ar gyvenate vieni, su antrąja puse, ar su šeima, apvalus, stačiakampis ar kitų formų stalas yra ta vieta, kur visi susirenka vieną ar net kelis kartus per dieną.

Bigbox elektroninėje parduotuvėje galite rasti gausų skirtingų ir unikalių virtuvės bei valgomojo stalų asortimentą. Čia yra ir išskleidžiami, daug svečių priimantys, ir minimalistiniai modernūs virtuvės bei valgomojo stalai.

Rinkitės iš gausybės skirtingų medžiagų, stilių ir dydžių stalų asortimento. Raskite tokį variantą, kuris idealiai papildys jūsų būsto erdvę ir taps puikia vieta, kur galite pavalgyti ar pabūti.

Virtuvės ir valgomojo stalų pasirinkimas Bigbox

Medinis virtuvės ar valgomojo stalas yra bene dažniausiai sutinkamas šių baldų tipas. Dėl patrauklios kainos ir įprastai nemažo ilgaamžiškumo, iš medžio pagaminti, ąžuoliniai, medžio masyvo ar medienos drožlių plokštės baldai nuolat patenka tarp populiariausių. Kitos dažnai naudojamos medžiagos yra metalas, plastmasė ir akmuo.

Dažnai praktišku pasirinkimu tampa ir stalai su prailginimu. Tokio tipo stalai turi papildomą detalę arba unikalią konstrukciją. Pridėjus detalę arba išlanksčius stalą galima padidinti jo ilgį arba plotį. Taip nereikia naujo stalo norint priimti didesnę žmonių kompaniją. Na, o po to vėl galima detalę išimti arba, jei stalas sulankstomas, jį sulankstyti ir naudoti kaip mažesnį, kompaktišką baldą. Toks stalas dar gali būti vadinamas, kaip transformeris.

Kai kurie stalai taip pat parduodami ir komplektuose. Tokiuose komplektuose jie dažniausiai būna su krėslais arba kėdėmis. Įprastai dažniausiai pirkėjus domina virtuvės ar valgomojo stalai su 6 kėdėmis, su 8 kėdėmis arba su 3-5 kėdėmis.

Plačiame asortimente yra ne tik klasikiniai, tačiau ir unikalių formų bei dizainų stalai. Jeigu norite išlaikyti patalpoje elegantišką atmosferą, geriau rinktis būtent klasikinio stiliaus baldą. Tačiau, jeigu norite, kad ji turėtų daugiau asmenybės, puikiai tiks, pavyzdžiui baltas arba juodas marmurinis stalas. Tai – prabangos ir išskirtinumo ženklas. Na, o norintiems daugiau urban stiliaus elementų labai patiks ir stiklinis stalas arba stalas su stiklu.

Prisiminkite, kad prekės puslapyje yra daug naudingos informacijos. Na, o rūšiavimo įrankis bei prekių filtrai leidžia greičiau susiaurinti paiešką ir rasti, kurie dideli stalai jums tinka arba, kuris mažas stalas-transformeris geriausiai atitinka keliamus kriterijus.

Patrauklios kainos, akcijos ir patogus pristatymas

Internetu, iš Bigbox parduotuvės pirkti apsimoka ne tik dėl plataus asortimento, tačiau ir patrauklių kainų, dažnai vykstančių akcijų, patogaus pristatymo bei atsiskaitymo.

Atrinktiems stalams taikoma akcija leis net ir aukščiausios kokybės produkciją įsigyti pigiau nei įprastai. Apie tai, kad virtuvės ir valgomojo stalai parduodami žemesne kaina pirmieji sužino naujienlaiškio prenumeratoriai.

Už didesnius pirkinius visada galite atsiskaityti ir pirkdami lizingu. Mūsų partneriai pasiūlys lanksčias sąlygas.

Na, o galiausiai verta paminėti, kad nepriklausomai nuo to, koks pilkas, ovalus, stačiakampis, medinis ar kitoks stalas jus sudomino, patys galėsite pasirinkti patogiausią būdą apmokėjimui ir pristatymui!