Informacija
Prekių katalogas

Kultivatoriai

Kitos kultivatorių kategorijos: Benzininiai kultivatoriaiAkumuliatoriniai kultivatoriaiElektriniai kultivatoriai

Kultivatoriai

Sodininkystė bei darbai net ir mažame ūkyje kelia ganėtinai daug skirtingų iššūkių. Su tinkama įranga juos įveikti lengviau, dėl ko jums tikrai pravers kultivatorius. Parduotuvėje Bigbox internetu galite pigiau nei daugumoje kitų parduotuvių įsigyti įvairius MTD, Dormak, Grizzly ir kitų gamintojų kultivatorius bei palengvinti savo darbus sode, darže ir/ar ūkyje.

Kaip įrenginys, kultivatorius tarnauja paruošiant dirvą auginimui ir apdirbimui. Jo užduotis – išpurenti dirvožemį, į jį sumaišyti komposto bei pašalinti nereikalingas medžiagas (šiuo atveju nepageidaujamą žolę). Prie kultivatoriaus dugno yra pritaisyti metaliniai ašmenys, kurie būtent šį darbą ir atlieka.

Dažniausiai pasirinkimas prasideda nuo to, kad žmonės svarsto tarp benzininių ir elektrinių kultivatorių. Pastarieji neturi vidaus degimo variklio. Elektrinis kultivatorius dažnai sveria mažiau už benzininį atitikmenį, tačiau turi mažiau galios. Elektriniai įrenginiai paprastai tinka ne patiems didžiausiems žemės plotams ir ne ten, kur dirvožemis molingas. Tarp šio tipo kultivatorių yra įkraunami (su akumuliatoriumi ir be laido) bei laidiniai įtaisai. Pastariesiems beveik visuomet reikės papildomo generatoriaus arba laido prailgintojo.

Ar benzininis kultivatorius vertas pirkimo? Viskas priklauso nuo to, kokį plotą jums reikia dirbti. Jeigu tai yra nedidelis žemės sklypas (vos pora arų), tuomet geriau rinktis įprastus įrankius, tačiau didesnio ploto dirvos purenimui jau reikia įrankių, nes kitaip truksite labai ilgai, gali nukentėti ir darbo rezultatas. Paspaudę ant jus dominančio kultivatoriaus galėsite sužinoti visą aktualią informaciją apie prekę, sužinoti jos technines savybes ir matyti ar tai yra: rankinis, elektrinis, benzininis, akumuliatorinis ar mini daržo, sodo, rotacinis kultivatorius, tarp daugybės kitų kriterijų. Tarp techninių charakteristikų lentelėje esančios informacijos reikėtų atkreipti dėmesį ir į kultivatoriaus galingumą. Be abejonės – visada norisi kuo galingesnio įtaiso, kad žemės purenimas truktų kuo trumpiau. Tačiau galingas agregatas bus masyvesnis, mažiau mobilus, reikės daugiau kuro ir priežiūros. Pagalvokite ir įvertinkite ar to tikrai reikia.

Darbinio pločio parametras priklauso nuo jūsų sklypo specifikos, bet dažniausiai lysvės bei žemės plotai apdirbami su 30-50cm pločiu tarp ašmenų. Be to, svarbus ir gylis, kuriame ariama. Reikiamas gylis priklauso nuo to, kokią kultūrą toje žemėje auginsite arba jei tik ruošiatės auginti. Yra ir papildomų funkcijų, tokių kaip galimybė arti žemę atbulai, ne tik judant į priekį, pneumatika ratuose ir daugybė kitų.

Daugumą sodo ir daržo technikos galite įsigyti ir išsimokėtinai. Nemažai daliai prekių mūsų partneriai SB Lizingas dažnai pasiūlo ypatingas lizingo sąlygas be pabrangimo. Prie kiekvieno kultivatoriaus taip pat bus matomi ir kitų pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį. Pridėkite kultivatorių prie savo norų sąrašo ir įsigykite, kai jam bus taikoma akcija arba išrūšiuokite prekes pagal jums svarbius kriterijus (kaina, gamintojas) bei pirkite taip, kaip jums patogiausia!