Prekių katalogas

Dronai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Dronai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip DJI, Forever, Denver, Xiaomi, Fimi. Dronai kainos prasideda nuo 16,54 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 60 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
16 7518
Gamintojas
daugiau mažiau
Skrydžio laikas
daugiau mažiau
Valdymo atstumas
daugiau mažiau
Maksimalus pakilimo aukštis virš jūros lygio
daugiau mažiau
GPS tipas
daugiau mažiau
Grįžimo namo funkcija +
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 60 prekių, o jų kainos prasideda nuo 16.54 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Dronai

Per pastaruosius metus sparčiai išpopuliarėję dronai tapo vienu iš dažniausiai pasitaikančių laisvalaikį užimančių įtaisų bei darbo įrankiu operatoriams, fotografams ar daugybei kitų specialistų. Dronai dar yra vadinami bepiločiais orlaiviais, nors juos pilotuoja ant žemės, specialų valdymo pultą ir kartais net šalmą turintys pilotai. Bigbox parduotuvėje internetu siūlome puikia kaina ir, ko gero net pigiau nei kitu įsigyti geriausių DJI, Xiaomi, Forever, Denver ir daugybės kitų gamintojų dronų.

Paprastai išskiriami profesionalūs dronai, dronai pradedantiesiems ir bepiločiai orlaiviai vaikams.

Profesionalūs dronai dažniausiai komplektuojami su kamera, gali būti dideli, sportiniai, naudojami filmavimui ir/ar fotografavimui ar net ypatingose dronų varžybose. Kadangi jų kaina tikrai būna kiek didesnė, nenuostabu, kad šios bepilotės skraidyklės būna su aukštos HD kokybės vaizdo kamera, leidžiančia net FULL HD ar 4K raiška įamžinti peizažus iš viršaus.  Profesionalūs dronai nuo įprastų dažniausiai skiriasi tik techninėmis savybėmis. Tad jie: kils aukščiau, skris greičiau, turės galingesnę bateriją, tikslesnį GPS radarą, daugiau įvairių funkcijų.

Bepilotis dronas pradedančiajam turėtų būti pasirinktas atsižvelgiant nebūtinai į funkcijų gausą, bet į valdymo paprastumą ir kainą. Jeigu droną bandote pirmą kartą, geriau į jį investuoti kiek mažesnę sumą, kad nebijotumėte klysti. Vėliau, kuomet priprasite prie valdymo, galite kuklesnį droną pakeisti nauju su kamera, su įmantriu GPS davikliu arba net su WIFI prieiga.

Na, o vaikams skirti dronai yra itin žaismingi, valdomi labai paprastai ir kainuoja gerokai mažiau nei profesionali įranga. 

Bigbox parduotuvėje internete veikia įvairūs filtrai, kurie padės susiaurinti paiešką ir lengvai rasti geriausią droną iš gausaus jų asortimento. Paiešką susiaurinti galite pagal kainą, nustatydami savo biudžetą. Taip pat galite pasirinkti gamintoją arba net kelis, jums labiausiai patinkančius. Techniniai parametrai, pagal kuriuos galima siaurinti paiešką yra: skrydžio laikas, valdymo atstumas, maksimalus pakilimo aukštis, GPS signalo ir siųstuvo tipas bei grįžimo namo funkcija. Jeigu domina keli dronai ir nežinote, kurie skraidantys bepiločiai orlaiviai yra labiau galingi arba tiesiog geriau atitinka jūsų poreikius, spauskite palyginimo mygtuką, kad pamatytumėte svarbiausią informaciją apie jus dominančias prekes ir galėtumėte greičiau priimti geriausią sprendimą.

Prie kiekvieno drono matysite numatomą pristatymo laiką bei svarbiausią techninę informaciją. Ji yra naudinga ir profesionalams, ir mėgėjams, kurie ieško dovanos, darbo įrankio ar naujo hobio. Nemažai daliai dronų siūlome nemokamą pristatymą. Mūsų partneriai SB Lizingas daugeliui prekių taip pat pasiūlys lizingo akcijas be pabrangimo ilgam laikotarpiui. Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite, kada mini (maži) arba jus sudominę profesionalūs dronai sulaukė nuolaidų pasiūlymo ir dabar jiems taikoma akcija. Įsigykite modernų DJI, Xiaomi ar kitos kompanijos bepilotį orlaivį puikiomis sąlygomis.