Prekių katalogas

Barzdaskutės, barzdakirpės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Barzdaskutės, barzdakirpės parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip BRAUN, Philips, Panasonic, Carrera, Adler. Barzdaskutės, barzdakirpės kainos prasideda nuo 3,99 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 245 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
3 1023
Gamintojas
daugiau mažiau
Plaunama vandeniu +
daugiau mažiau
Drėgnas skutimasis +
daugiau mažiau
Maitinimo šaltinis +
daugiau mažiau
Baterijos veikimo laikas
daugiau mažiau
Įkrovimo laikas
daugiau mažiau
Spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Barzdaskutės, barzdakirpės 

Vyrams, kuriems svarbi savo veido plaukų priežiūra – labai svarbus ritualas ir asmeninės higienos aspektas. Tam, kad pavyktų namuose nusiskusti arba formuoti bei prižiūrėti barzdą bei ūsus, reikalingos barzdaskutės bei barzdakirpės. Bigbox prekių sąraše yra Braun, Philips, Panasonic ir daugybės kitų gamintojų prekes, kurias patogu įsigyti internetu.

Bazrdaskutės ir barzdakirpės praverčia visiems vyrams, tačiau labiausiai jis praverčia vyrams, kurių yra jautri oda arba, kurie ant odos turi daug nelygumų. Skirtingai nei peiliukai, mašinėlės tinka jautriai odai, kadangi nepažeidžia jos ir taip neįpjauna. Tačiau turėkite omenyje, kad su įprasta skutimosi galvute esančios barzdaskutės geriausiai tinka trumpinimui bei nedidelės barzdos kirpimui. Kokią barzdaskutę rinktis jums? Pasirinkimą supaprastina ir lengvina patogūs Bigbox prekių filtrai. Su jų pagalba galite lengviau rasti būtent tokį įtaisą, kuris idealiai atitinka lūkesčius bei turi visas reikiamas funkcijas. Elektrinės barzdaskutės gali būti laidinės arba akumuliatorinės bei kartais – net su baterijomis. Laidiniai įrenginiai šiek tiek apriboja galimybę judėti, tačiau jų nereikia prisiminti pakrauti. Na, o belaidė, įkraunama barzdos kirpimo mašinėlė bus geriausia vyrams, kurie keliauja arba kai šalia veidrodžio nėra rozetės. Tiesa, akumuliatoriniai įrenginiai paprastai būna kiek brangesni.

Labai svarbus faktorius, kuris taip pat daro įtaką pasirinkimui – kaina. Brangesnė mašinėlė nebūtinai bus geresnė, tačiau daugiau kainuojančios mašinėlės neretai turi ir didesnį funkcijų skaičių arba išskirtinį, ergonomiškesnį dizainą. Svarbiausi mašinėlių privalumai:

  • Drėgno skutimosi funkcija – sausas skutimas yra greitesnis, tačiau ne toks „švarus“, kaip drėgnas. Būtent šiam skutimo tipui pritaikytos mašinėlės pasiūlys geresnes galimybes pasidaryti vyrišką skutimą.
  • Baterijos veikimo laikas – jeigu tai yra akumuliatorinis įrenginys, baterijos veikimo laikas prideda labai daug praktiškumo ir laisvės naudojant
  • Įkrovimo laikas – jeigu įrenginys turi akumuliatorių, tuomet labai svarbu, kad jis pasikrautų per kuo trumpesnį laiką. Dar svarbesnis yra įkrovimo ir baterijos veikimo laiko santykis.

Tarp šių prekių rasite ir specialias kirpimo mašinėles, skirtas ne tik barzdai ir/ar ūsams. Čia taip pat yra ir nosies plaukų šalinimo mašinėlės bei įranga, tinkanti galvos plaukų skutimui. Šalia kiekvienos prekės, esančios kataloge, matysite ir apvalią piktogramą, o jos viduje nurodomas numatomas pristatymo laikas, leidžiantis geriau planuoti įsigijimą.

Jeigu prenumeruosite Bigbox naujienlaiškį, į savo elektroninio pašto dėžutę gausite pranešimus, kuriuose bus nurodomi išskirtiniai pasiūlymai bei naujausios prekės. Prenumeratoriai yra pirmieji, kurie sužino apie tai, kada grožio technikos prekėms arba bet kuriam kitam asortimentui yra taikoma akcija ir dėl to, prenumeratoriai dažnu atveju perka pigiau. Brangesnei technikai visuomet suteikiame ir lanksčias pirkimo lizingu, sąlygas.