Informacija
Prekių katalogas

Baseinai

Smagiam laisvalaikiui lauke arba kokybiškam poilsiui ypatingai pravers lauko baseinai. Bigbox prekių asortimente rasite pačių įvairiausių pripučiamų, karkasinių, vaikiškų, surenkamų ar pastatomų baseinų geriausiomis kainomis. Baseinas namuose – prabangos ir aukščiausio komforto lygio įrodymas. Jeigu norite, kad šiltuoju metų laiku šalia namų būtų geriau ir smagiau leisti laiką – šiame prekių kataloge rasite pačių įvairiausių dydžių bei skirtingų tipų baseinus internetu.

Baseiną rinktis reikėtų ne tik pagal kainą, tačiau prioritetą teikiant ir jo tipams bei dydžiui. Pradėkime nuo pastarojo parametro. Paspaudus ant jums patikusio vandens baseino, galėsite pamatyti ne tik detalias prekės nuotraukas, tačiau ir svarbiausius techninius duomenis, o tarp jų ir dydį. Galbūt dažniausiai norisi kuo didesnio baseino, tad domins dideli vienetai, tačiau apribojimą teikia kiemo erdvė ir jos dydis. Pavyzdžiui, į 366cm skersmens baseiną laisvai tilptų 7-8 vaikai arba 4-5 suaugę asmenys.

Antrasis pasirinkimo kriterijus yra baseino tipas. Pripučiami baseinai yra mažiausi bei bene lengviausiai surenkami. Prie jų galima prijungti kompresorių arba, jeigu jis yra vaikiškas ir tikrai labai nedidelis, patiems pripūsti su pompa. Karkasinis baseinas reikalauja šiek tiek darbo surinkimui ir yra tvirtesnis, tačiau norint, kad jis stovėtų tvirtai, reikia skirti kiek daugiau laiko.

Papildomi kriterijai, pagal kuriuos galima rinktis baseiną – į komplektaciją įeinančios prekės, techniniai sprendimai (pvz., vandens išleidimo vožtuvas), kiti panašūs sprendimai. Norėdami pasirinkti geriausią baseiną iš techninės pusės, galite pasinaudoti patogiu prekių lyginimo įrankiu Bigbox internetinėje parduotuvėje. Vos keliais mygtuko paspaudimais pridėkite prekes į lyginimo lentelę ir matykite, kokie yra vieno baseino pranašumai prieš kitą. Pvz., vienas gali būti masažinis ir didesnis, tačiau kainuoti daugiau, o kitas – mažesnis ir be kitų papildomų funkcijų, bet su mažesne kaina. Su palyginimo įrankiu lengvai matysite, ką jums pasirinkti būtų naudingiausia ir kuris surenkamas arba kito tipo baseinas labiausiai atitiktų poreikius.

Na, o prekių kataloge matomi filtrai leis lengvai susiaurinti paiešką, kad iš plataus viso baseinų sąrašo matytumėte tik tas prekes, kurios atitinka jūsų poreikius ir svarbiausius lūkesčius. Prie kiekvienos prekės nuotraukos matysite ir piktogramą, kurioje matysite numatomą pristatymo laiką. Taip galėsite lengviau planuoti lauko erdvių įrengimą arba eksterjero dizainą. Jeigu kažkurie plastikiniai arba pastatomi (o taip pat ir kitokio tipo) baseinai patiko, galite juos pridėti į savo norų sąrašą ir pasiekti bet kada, kai jau būsite pasiruošti įsigyti.

Jeigu norite baseinus pirkti pigiau arba su akcija, nedvejokite prenumeruoti Bigbox naujienlaiškį, kad patys pirmieji gautumėte informaciją apie akcijas, išpardavimus bei nuolaidas ar naujas prekes.