Informacija
Prekių katalogas

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 855 prekių, o jų kainos prasideda nuo 8.59 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Virduliai

Namuose, darbo vietoje arba kitose patalpose, kur būna žmonės, visuomet praverčia virduliai. Šis įrenginys paprastai yra elektrinis (tačiau gali būti ir dedamas ant kaitlentės arba kaitinamas ant viryklės), o jo viduje įpilamas vanduo, kuris užvirinamas ir tuomet naudojamas arbatai, kavai, sultiniui ar kitiems valgymo bei atsigėrimo poreikiams patenkinti.

Iš Bigbox parduotuvės internetu jūs galite lengvai įsigyti: Adler, Beper, Blaupunkt, Bosch, BRAUN, Camry, Caso, Delonghi, Electrolux, ETA, First Austria, Gorenje, Fraef, KitchenAid, Maestro, Philips, Sage, Tefal ir daugybės, dešimčių kitų gamintojų produkciją. Asortimentas tikrai yra platus, todėl lengvai rasite stilingai atrodančius, įvairių tipų virdulius savo namams, darbui ar dovanai.

Elektriniai virduliai paprastai yra populiariausi. Dar vadinamieji el. virduliai dažniausiai turi kaitinimo elementą ant padėklo, ant kurio pastatomas virdulys ir užkaičiamas jame esantis vanduo. Tai – patogūs, lengvai naudojami, nesunkiai prižiūrimi įrenginiai.

Keramikiniai virduliai taip pat gali būti elektriniai arba dedami ant dujinės. Tokio tipo virdulys atrodo labai elegantiškai, stilingai ir džiugina ne tik veikimu, bet ir estetika.

Nepamirškite, kad ant dujinės dedami virduliai turėtų būti su švilpuku, kuris praneštų apie užvirusį vandenį. Kalbant apie naudingas funkcijas, verta paminėti ir virdulius su reguliuojama temperatūra. Nei kavai, nei kiekvienai arbatos rūšiai nėra būtinas maksimaliai užviręs vanduo. Užuot bandžius atitaikyti idealią temperatūrą, galima ją nustatyti, kad gėrimas visada būtų skanus. Išmanus virdulys turės šią funkciją ir dar daugiau privalumų.

Ar išmanus bei stilingi virduliai verti papildomų išlaidų? Stilių ir dizainą vertinti paliekame kiekvienam pirkėjui, tačiau išmaniosios technologijos tikrai atsiperka. Tylus, daug funkcijų turintis virdulys pvz., su termometru tikrai palengvina karštų gėrimų gamybą.

Jeigu jums reikalingas kelioninis arba automobilinis virdulys, pasirūpinkite, kad jis būtų kompaktiškas ir turėtų atitinkamas jungtis. Juodas, mažas, emaliuotas virdulys tokiam tikslui tarnauja beveik idealiai.

Turėkite omenyje, kad yra ir atskirų kavos virdulių. Jie yra skirti būtent kavai ar jos gėrimams gaminti bei turi nerūdijančio plieno ar iš kitos, lengvai atsiplaunančios medžiagos pagamintą paviršių. Toks mini kavinukas yra idealus pirkinys gurmanams ir kavos mėgėjams. Namuose daugiausiai rekomenduojamas bet kuris, tyliai veikiantis virdulio modelis. Jeigu jis tylus – naudojimas pasidaro komfortiškesnis, įmanoma susikalbėti net su kitame kambaryje esančiais žmonėmis. Stiklinis virdulys daug kam imponuoja dėl dizaino ir išskirtinumo, tačiau jis nėra toks patvarus ir lengvai prižiūrimas, kaip metalinis arba plastikinis įrenginys. Baltas modelis visuomet bus mažiau praktiškas už juodą, pilką ar rudą, nes reikės daugiau pastangų valymui.  

Pas mus rasite tiek indukcinei kaitlentei, tiek dujinei viryklei ar beveik bet kurio kito tipo virdulius bei kitą virimo ar kepimo techniką. Per Bigbox tikrai galite įsigyti visko, ko reikia skaniam maistui ir gardiems gėrimams. Čia yra ir patikimi vokiški, ir ne vienas stilingas, itališkas virdulys, o taip pat ir geriausi (kritikų ar pirkėjų) nuomone, modeliai.

Daugumą prekių su akcija galite įsigyti tuomet, kai prenumeruojate naujienlaiškį. Su jo pagalba greičiausiai sužinosite apie tai, kas parduodama pigiau, sumažinta kaina bei pirmieji gausite informaciją apie išpardavimus.