Informacija
Prekių katalogas

Grandininiai pjūklai

Kitos grandininių pjūklų kategorijos: Elektriniai grandininiai pjūklaiAkumuliatoriniai grandininiai pjūklaiBenzininiai grandininiai pjūklai

Grandininiai pjūklai

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti Black & Decker, Bosch, Grizzly, Makita, Karcher, Oleo-Mac ir daugybės kitų gamintojų, aukščiausios kokybės grandininius pjūklus bene geriausia kaina.

Grandininis pjūklas yra motorinis įrankis, kurį sudaro motoras, sukantis grandinės formos pjūklą, taip leisdamas pjauti per įvairius paviršius. Dažniausiai grandininiai pjūklai yra nešiojami. Jie gali būti varomi elektros energija arba benzinu. Elektrinis grandininis pjūklas dažniausiai geriau tinka smulkesniems, sodo ar mažos teritorijos priežiūros darbams. Na, o rankinis benzininis pjūklas laikomas profesionalesniu pasirinkimu mat neretai yra gerokai galingesnis ir gali atlikti sudėtingesnius darbus. Tokio tipo pjūklai naudojami miškininkystėje, kadangi yra galingi bei mobilūs. Visgi pastaruoju metu tobulėja akumuliatorinės technologijos, tad ir elektriniai pjūklai darosi vis pajėgesni ir geba atlikti daugumą tų pačių užduočių ganėtinai efektyviai.

Grandininį pjūklą rinktis reikia atidžiai. Nuo to, kaip tiksliai atsakysite į svarbiausius klausimus bei išsiaiškinsite savo poreikius, tiesiogiai gali priklausyti ir įrankio teikiama nauda. Pradėkite nuo objektyvaus savo įgūdžių įvertinimo. Kiek daug patirties turite ir kiek jums svarbus pačio pjūklo ergonomiškumas?

Po to apsispręskite dėl biudžeto – kiek finansų galite skirti šiam pirkiniui. Pjūklų kainos – labai įvairios, tačiau išlaikykite bent šiokį tokį lankstumą, kad turėtumėte didesnę laisvę rinktis. Pasinaudoję filtru pažymėkite savo biudžeto rėžius bei labiausiai patinkančius gamintojus (jeigu tokius turite). Tikriausiai svarstysite bent tarp kelių pasirinkimų, todėl visas patikusias prekes pridėkite į palyginimą. Būtent palyginimo meniu leis pamatyti, kuris variantas būtų geriausias jums, kadangi matysite svarbiausią techninę informaciją apie visus jus dominančius pjūklus vienoje vietoje.

Renkantis pjūklą – atkreipkite dėmesį į jo dydį. Beveik visada akumuliatorinis įrenginys bus sunkesnis ir mažiau mobilus už benzininį, tačiau gali nusileisti jam galia. Dydis beveik niekada neatsiejamas nuo galingumo, tad atsižvelkite ne tik į pačio pjūklo matmenis bei svorį kilogramais, tačiau, jei renkatės benzininį modelį – ir į darbinį tūrį bei variklio galią. Visuomet prioritetas teikiamas mažesniam įrenginiui, jeigu naudotojas yra pradedantysis arba labai mažai patirties turintis žmogus. Didesni ir galingiausi grandininiai pjūklai medžio pjovimui ar kitiems darbams turėtų atsidurti tik profesionalų rankose, nes kitaip nesugebėsite realizuoti įrankio potencialo, jis greičiau ges, nes bus per daug apkrautas, netinkamai prižiūrimas ir t.t..

Šioje prekių kategorijoje taip pat rasite ne tik grandininius pjūklus, bet ir multi sistemas pvz., žolės ir gyvatvorių pjovimui, gyvatvorių žirkles bei daug kitų, šio tipo įrankių. Prie kiekvienos prekės matysite numatomą jos pristatymo laiką bei tai, kokie kitų Bigbox pirkėjų atsiliepimai būtent apie šį produktą. Jeigu norite pirkti pigiau nei įprastai, galite tapti mūsų naujienlaiškio prenumeratoriais ir būti pirmieji, kurie gauna informaciją bei išskirtinius pasiūlymus ir žino, kada sodo ir daržo prekės parduodamos su akcija.