Prekių katalogas

GPS Navigacijos

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje GPS Navigacijos parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip TomTom, Garmin, Mio, NAVITEL, NavRoad. GPS Navigacijos kainos prasideda nuo 10,26 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 65 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
10 666
Gamintojas
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

GPS navigacijos

Kelionei Lietuvoje, o ypač užsienyje tikrai reikia GPS navigacijos. Šis įtaisas nuolat komunikuoja su virš Žemės skraidančiais palydovais ir rodo tikslią jūsų buvimo vietą bei gali suplanuoti maršrutą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Kuo navigacijos pranašesnės už maršruto planavimo programėles telefone? Nes jos veikia ir be interneto. Jums tereikia prijungti navigaciją prie elektros arba laikyti įjungtą, naudojant baterijos energiją. Nesvarbu, kiek atokiai esate nuo pagrindinių kelių arba net, jeigu išvykote į trečią šalį, GPS navigacija yra itin naudingas prietaisas bet kuriems automobiliams, sunkvežimiams ar net motociklui.

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti TomTom, Garmin, Blaupunkt, Mio, NavRoad, Samsung ir kitų žymiausių gamintojų navigacines sistemas su gausybe žemėlapių. Ko gero ta savybė, padedanti atskirti, kuri navigacija yra geriausia ir bus žemėlapių skaičius bei detalumas. Auto GPS navigacijos paprastai turi bent jau daugumos ES šalių detalius žemėlapius. Tokios kompanijos, kaip Garmin, TomTom ar daugybė kitų nuolat atnaujina ir pildo žemėlapius naujais keliais, tikslina adresus, įveda svarbiausią informaciją. Dėl to šie įtaisai tarnauja ilgai. Periodiškai atnaujinus žemėlapius navigacijoje, jūs ja vėl galėsite naudotis maksimaliai efektyviai. Tolimųjų reisų vairuotojams, daug į užsienį važiuojantiems ar automobiliu keliauti mėgstantiems vairuotojams šis prietaisas yra labai naudingas bei itin svarbus.

Dauguma GPS navigacijos įtaisų veikia su SD kortele. Joje kaupiami svarbiausi duomenys bei galima įsirašyti papildomų ar atnaujintų žemėlapių. Kuo talpesnę SD kortelę įsigijote, tuo daugiau informacijos ir žemėlapių joje tilps. Taip pat dėmesio turėtų sulaukti ir specialios Android navigacinės sistemos. Jos veikia su žymios operacinės sistemos pagrindu, todėl labai paprasta pradėti naudoti bei gauti maksimalią naudą iš prietaiso tiems, kurie turi Android telefonus. Pasirinkti geriausią navigaciją dažniausiai pavyksta pagal šiuos kriterijus: kainą, duomenų bazę, ekrano dydį, papildomas jungtis. Kaina ir biudžetas yra ganėtinai svarbus kriterijus. Kadangi dauguma navigacijų, bent jau iš pirmo žvilgsnio, yra ganėtinai panašios, pirkėjo biudžetas yra labai svarbus. Laimei, Bigbox nuolat siūlo daugumą navigacinių sistemų įsigyti pigiau nei kitur. Taip pat, naujienlaiškių prenumeratoriai patys pirmieji sužino apie prekes, kurioms taikoma akcija ir, jeigu tarp jų pakliūva ir GPS sistemos, jie jas įsigyja pačiomis geriausiomis kainomis. Kad būtų lengviau išsirinkti, galite paiešką susiaurinti pagal kainą ir labiausiai patikusias GPS sistemas tiesiog pridėti į prekių palyginimą bei pamatyti, kuris variantas pranašesnis.

Mūsų partneriai SB Lizingas, daugumai navigacijos sistemų galės pasiūlyti lanksčias lizingo sąlygas. Su akcija daugumai prekių taikomas ne tik nemokamas pristatymas, tačiau ir lizingas be pabrangimo. Jeigu kyla klausimų, juos drąsiai galite užduoti per socialinius tinklus, telefonu ir/ar elektroniniu paštu.