Informacija
Prekių katalogas

Skeneriai

Kitos skenerių kategorijos: Dokumentų skeneriaiA3 skeneriaiFoto skeneriaiRankiniai skeneriai

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 86 prekių, o jų kainos prasideda nuo 13.08 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Skeneriai

Vienas iš svarbiausių įrenginių biurui ar darbo vietai namuose yra skeneris. Būtent skeneriai leidžia padaryti tikslias skaitmenines popierinių dokumentų ir/ar nuotraukų kopijas. Labai dažnai skeneriai nėra tik pavieniai įrenginiai, skeneris būna integruotas su spausdintuvu. Įprasti skeneriai gali būti sujungiami laidu o modernūs skeneriai veikia ir belaidžiu (ang. Wireless) būdu.

Bigbox parduotuvėje internetu galite patogiai įsigyti žymiausių gamintojų – Brother, Canon, Epson arba IRIS skenerius puikiomis kainomis. Kaip išsirinkti geriausią skenerį?

Visų pirma reikėtų nusistatyti savo biudžetą. Jūsų patogumui, puslapyje veikia patogus kainos filtras, kuris leidžia susiaurinti rodomą paiešką pagal kainą. Nusistatykite biudžetą, tačiau išlaikykite lankstumą, kad galėtumėte įsigyti geresnį variantą, jeigu toks pasitaikys pasiūloje.

Paprastai – universaliausia prekė yra spausdintuvai su skeneriu. Dauguma pirkėjų sau, namams ar net namų biurui perka spausdintuvą su skenavimo funkcija. Verta paminėti, kad spausdintuvas su skeneriu bus didesnis ir, beveik be išimčių, brangesnis nei spausdintuvas be dokumentų skenavimo funkcijos. Jeigu skenavimo funkcijos jums reikia ne tik darbo vietoje, arba, jeigu darbo vieta yra mobili, tikrai verta investuoti į nešiojamą skenerį. Nešiojamas ir rankinis įrenginys dažniausiai yra labai lengvas, kompaktiškas ir patogus bei leidžia skenuoti dokumentus nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje esate. Mobilus dokumentų skaitytuvas padeda pagreitinti įvairių užduočių atlikimą.

Tačiau, jeigu norite didžiausio tikslumo, verta rinktis atskirą, tačiau stacionarų skenerį. Didesni ir stacionarūs įrenginiai, paprastai turi kiek aukštesnę skenavimo rezoliuciją, kadangi gamintojui nereikia daryti tiek kompromisų dėl dydžio ar svorio. Būtent skenavimo rezoliucija, daug kam yra pats svarbiausias parametras renkantis. Kuo daugiau DPI gali nuskaityti įrenginys, tuo aukštesnės raiškos bus gautas dokumentas. Įprastų popierinių, rašytinių dokumentų nuskaitymui pakanka ir ganėtinai kuklių parametrų. Tačiau, jeigu norite nuskaityti nuotraukas, senus dokumentus, kurie jau išblukę ar išsilieję arba norite pačio aukščiausio tikslumo – rinkitės pačią aukščiausią skenavimo rezoliuciją turintį skaitytuvą. Aišku, norint matyti geriausios kokybės failus, reikia pajėgaus kompiuterio ir gero monitoriaus.

Ne visada pavyks mintyse išlaikyti kiekvieno patikusio skenerio parametrus. Dėl to Bigbox parduotuvėje internetu yra patogus prekių palyginimo įrankis. Paspaudę palyginimo mygtuką, į šią sekciją galite pridėti beveik neribotą įrenginių skaičių. Palyginimo lentelėje matysite sutrumpintą svarbiausią informaciją bei lengvai pastebėsite vienų skenerių pranašumus prieš kitus.

Prekių puslapyje taip pat matysite ir numatomą pristatymo laiką, po užsakymo bei kitų pirkėjų atsiliepimus apie būtent tą skenerį, kuris jus domina (jeigu tokių yra). Daugumą kompiuterinės technikos įrenginių galite įsigyti ir išsimokėtinai, dažnai ir pasinaudoję puikiomis mūsų partnerių SB Lizingas sąlygomis. Jeigu domina pirkimas pigiau – žemesne kaina ir su akcija, paskubėkite užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, kad pirmieji gautumėte svarbiausią informaciją apie išpardavimus, nuolaidas bei pasiimtumėte jums skirtas dovanas.