Informacija
Prekių katalogas

Lauko šviestuvai internetu

Apšvietimas yra svarbus ne tik patalpų viduje. Jis taip pat reikalingas ir lauke. Kad ir apie kokią erdvę kalbėtume – kiemą, sodelį, pavėsinę, stovyklavietę, verandą, prieangį, takelį ar kitą, svarbu, kad ji būtų apšviesta ir tamsiu paros metu. Tai prideda ne tik saugumo, bet ir komforto, palengvina buvimą tiek toje erdvėje, tiek šalia jos.

Tam, kad ir lauko erdvės būtų apšviestos, praverčia lauko šviestuvai, kurių galite patogiai ir paprastai įsigyti ir internetu, Bigbox el. parduotuvėje. Pas mus galite rasti Rabalux, Osram, HI ir daugybės kitų gamintojų produkciją.

Lauko šviestuvų tipai Bigbox parduotuvėje

Tam, kad kiekvieno pirkėjo paieškos būtų lengvesnės ir greitesnės, mūsų internetinėje parduotuvėje, visi lauko šviestuvai yra suskirstyti į kategorijas.

Pastatomi lauko šviestuvai dažniausiai naudojami prie namų ar statinių, apšviečiant praėjimus, naudojami dekoratyviniais tikslais. Jie yra optimaliai panaudojami apšviečiant praėjimą ar grindinį. Tokius žibintus galima rasti tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus. Tai gali būti įsmeigiami arba net įleidžiami įtaisai.

Lubiniai lauko šviestuvai tinka pavėsinėse, verandose ar kitur, kur galime rasti stogą bei lubas, ant kurių pavyktų pritvirtinti ar pakabinti lubinius šviestuvus. Jie gali būti su gaubtu arba be jo. Lauke arba išorėje pakabinti lubiniai šviestuvai gali būti įvairiausių formų – apvalūs, kvadratiniai bei stačiakampiai, netaisyklingų formų ir kitokie. Renkantis lubinius svarbu atsižvelgti į erdvės aukštį.

Sieniniai lauko šviestuvai. Tai – labai populiarus pasirinkimas, tinkantis daugybėje skirtingų erdvių. Prie namo ar pastato, šalia pavėsinės ar visur, kur galima rasti sieną bei plokštumą, ant sienos tvirtinami, sieninio tipo šviestuvai tiks idealiai.

Na ir galiausiai – pakabinami lauko šviestuvai. Jie yra tarsi lubinių alternatyva, tačiau užima daugiau vertikalios erdvės, todėl gali tarnauti ir kaip dekoratyviniai elementai.

Kaip žinoti, kokie lauko šviestuvai bus geriausi?

Pagal tam tikras prekių charakteristikas ir savybes net ir lauko šviestuvų pasirinkimas internetu gali tapti daug paprastesnis. Bigbox internetinėje parduotuvėje yra tikrai daug skirtingų lauko šviestuvų, todėl išskirsime savybes, į kurias galite atkreipti dėmesį ir žinoti apie geriausią pasirinkimą.

Kone visi šiuolaikiniai šviestuvai yra LED tipo. Jie gali turėti integruotas arba keičiamas lemputes. Jeigu tai plotas toliau nuo namų, rinkitės keičiamas lemputes, tačiau, jeigu tai – namų arba šalia namo esanti erdvė, puikiai tinka ir integruoti šviestuvai.

Pastatomi lauko šviestuvai gali būti ir su saulės baterija. Taip jie naudoja mažiau elektros energijos ir per dieną sukaupia didžiąją dalį energijos, reikalingos šviesti naktį. Pakabinami arba sieniniai, o taip pat ir pastatomi lauko šviestuvai gali būti su šviesos davikliu arba įsijungti nuo judesio. Šviesos daviklis jaučia, kada lauke pasidaro tamsu ir įsijungia automatiškai.

Taip pat svarbios ir estetinės savybės, tačiau ar tinka klasikiniai ar modernūs dizainai – kiekvienas pirkėjas sprendžia individualiai. Visgi, jeigu domina unikalūs lauko, kryptiniai ar standartiniai šviestuvai, gera kaina jų galite įsigyti Bigbox el. parduotuvėje. Pasirinkite patogiausią pristatymo būdą, tapkite naujienlaiškio prenumeratoriais ir sužinoję apie tai, kada vyksta akcija, pirkite pigiau