Informacija
Prekių katalogas

Virtuvės ir Valgomojo kėdės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Virtuvės ir Valgomojo kėdės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Halmar, Venture Home, Hanah Home, DOMOLETTI, Furniture Fashion prekės. Virtuvės ir Valgomojo kėdės kategorijoje kainos prasideda nuo 22,91 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 756. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Virtuvės ir valgomojo kėdės

Jei ieškote naujų kėdžių virtuvei ar valgomajam, Bigbox siūlo platų prekių asortimentą. Jį sudaro klasikinės ir modernios, pintos, medinės, eko oda apdirbtos, metalinės ir iš įvairių kitų medžiagų pagamintos, skirtingų stilių kėdės. Dėl to galite rasti tai, kas puikiai tinka prie jūsų turimų baldų.

Na, o dėl mūsų mažų kainų galite sau leisti atnaujinti savo namų interjerą pernelyg daug neišlaidaudami. Kiekvienas čia ras, tai ko nori.

Taigi, peržvelkite mūsų kėdžių valgomiesiems ir virtuvėms asortimentą bei raskite idealiai tinkančias kėdes savo namams. Džiaugsitės, kad tai padarėte!

Kaip išsirinkti geriausią virtuvės ar valgomojo kėdę internetu?

Rinkdamiesi kėdes virtuvei ar valgomajam, norėsite nepamiršti kelių dalykų. Pirma, atsižvelkite į jūsų namuose jau esančių baldų stilių. Jei jūsų interjeras tradiciškesnis, geriau, ko gero tiks būtent tradiciškesnio, klasikinio stiliaus kėdės. Tačiau jei jūsų namai pasižymi minimalizmo arba modernizmo detalėmis arba juose gausu išskirtinių elementų, galite net maišyti ir derinti stilius, kad valgomojo ir virtuvinės kėdės papildytų interjerą arba jį išbaigtų.

Toliau pagalvokite apie pačių kėdžių funkciją. Jei dažnai rengiate susibūrimus su svečiais, norėsite patogių ir lengvai judinamų kėdžių. Tam puikiai tinka sulankstomos kėdės, kurias lengva kompaktiškai sutalpinti, kuomet nebereikia jų visų. Iš kitos pusės, daug kam patinka ir prabangios, minkštos odinės kėdės, tačiau jas sunkiau judinti ir perkelti.

Na, o jei jūsų valgomojo stalas skirtas labiau kasdieniam naudojimui, ilgaamžiškumas gali būti svarbesnis nei kėdės lengvumas ar minkštumas.

Galiausiai atsižvelkite ir į savo biudžetą. Bigbox parduotuvėje siūlome kėdžių įvairiomis kainomis, todėl galite rasti tai, kas atitinka jūsų poreikius. Nesvarbu, ar ieškote pigios stalo kėdės arba išskirtinio dizaino elemento, ko gero viskas, apie ką tik galėtumėte pagalvoti yra mūsų kataloge.

Taip pat svarbios ir medžiagos, iš kurių pagaminta kėdė, jos pačios dydis ir konstrukcija. Virtuvės kėdės neturėtų būti labai kietos ar nepatogios, todėl dažnai naudojamos tokios medžiagos, kaip veliūras ar oda, kad atlošai, porankiai ar sėdynė nebūtų pernelyg nepatogūs.  

Patogus pirkimas internetu Bigbox elektroninėje parduotuvėje

Kadangi prekių kataloge yra pačios įvairiausios: rudos, žalios, juodos, baltos ir kitokių spalvų bei dizainų kėdės. Minkštesni krėslai su porankiais, minimalistinio dizaino modernios ir spalvingos kėdės, baro kėdės ir taburetės. Tai – tik dalis to, ką galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Vienas iš didžiausių privalumų pirkėjams yra dar prieš pirkimą rodomas numatomas pristatymo laikas. Jūs dar prieš pirkdami galite žinoti, kiek dienų truks pristatymas.

Perkant virtuvės ir valgomojo kėdes su akcija galima nemažai sutaupyti. Na, o kiekvieno pirkėjo patogumui siūlome ne vieną skirtingą būdą apmokėti užsakymus, taip pat ir išsimokėtinai.