Informacija
Prekių katalogas

Mobiliųjų telefonų dėklai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Mobiliųjų telefonų dėklai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Burga, Mocco, Samsung, Apple, Fusion Accessories prekės. Mobiliųjų telefonų dėklai kategorijoje kainos prasideda nuo 0,16 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 2886. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Mobiliųjų telefonų dėklai

Ieškote naujo ir gražaus dėkliuko savo išmaniajam telefonui? Bigbox siūlo jums įsigyti pačių įvairiausių silikoninių, odinių, plastikinių ir iš kitų medžiagų pagamintų dėklų, nugarėlių ir aksesuarų patiems įvairiausiems telefonams. Kokie gali būti telefonų dėklai ir kokį išsirinkti jums?

Kadangi prekių kataloge yra tiek daug skirtingų dėkliukų, pirmiausiai pasinaudokite patogiais Bigbox prekių filtrais. Kairėje ekrano pusėje matysite meniu, kuris leis internetu rasti būtent tą dėkliuką, kurio ir reikia jūsų telefonui. Rasite trijų rūšių filtrus – kainos, pagal gamintoją ir pagal tai, kuriam telefono modeliui skirtas dėkliukas. Dauguma vartotojų, tikriausiai naudosis tik pirmuoju ir trečiuoju filtru. Susiaurinę paiešką prekes galėsite palyginti tarpusavyje, įdėti į norų sąrašą ir įsigyti vėliau arba iš karto dėti į krepšelį ir pirkti jau dabar.

Kokie dėkliukai geriausi? Vienareikšmiškai teisingo atsakymo pateikti neįmanoma. Odiniai dėklai daugumai yra gražūs. Jie atrodo prabangiai, tačiau aktyviai leidžiantiems laiką arba norintiems su telefonu daug judėti, odinis dėklas nebus nei atsparus vandeniui, nei bus sportinis.

Sportiniai dėkliukai arba neperšlampami dėkliukai labiausiai tinka bėgimui, dviračiui (važiavimui su juo), buvimui atviroje gamtoje ar sportavimui salėje. Tačiau jie neatrodo tokie estetiškai patrauklūs ir dažniausiai turi ganėtinai į akis krentančią išvaizdą.

Apsauginiai dėkliukai – bene visi dėkliukai, kurie turi paminkštinimus arba papildomas konstrukcines detales, kurios saugo telefoną bei jo dalis nuo sutrenkimų tuomet, kai jis nukrenta ar įbrėžimų.

Silikoninis dėkliukas dažniausiai būna nugarėlės pavidalo. Silikoninių dėkliukų yra pačių įvairiausių dizainų, jie yra lankstūs ir gan minkšti bei sąlyginai pigūs. Tačiau silikoniniai dėkliukai dėvisi kone greičiausiai iš visų. Jeigu jis skaidrus – po poros mėnesių intensyvaus naudojimo dėkliukas jau gali atrodyti apsinešęs, o spalva, laikui bėgant, nuo drėgmės bei kitų faktorių, ims blukti.

Guminiai  dėkliukai dažnai būna vaikiški, bet tai nereiškia, kad jie negali būti tinkami bet kam. Pati guma yra minkšta, tad puikiai sugeria sutrenkimus ir leidžia maloniai liesti telefoną rankomis.

Dėmesio verti ir magnetiniai dėkliukai. Tai yra tarsi paprastas dėkliukas, kurio korpuse yra sumontuotas magnetas, leidžiantis lengvai telefoną pritvirtinti prie jums aktualaus paviršiaus (pvz., dviračio ar automobilio). Personalizuoti dėkliukai gali būti pagaminami su jūsų inicialais ar iš pasirinktų medžiagų, tačiau jie yra brangesni.

Turėkite omenyje, kad beveik joks išmaniųjų telefonų dėklas nėra universalus. Jis tinka tik to modelio ir tokių matmenų telefonams. Gali būti, kad pačio korpuso dydis ir bus identiškas, tad dėkliukas, tarsi ir tiks, tačiau ten, kur turėtų būti iškarpos mygtukams ar kamerai, viskas neatitiks. Būkite atidūs rinkdamiesi tai, ko jums reikia!