Informacija
Prekių katalogas

Stalai

Stalai

Darbui, valgymui, interjero erdvės dekoravimui, daiktų pasidėjimui ar kitiems poreikiams patenkinti namuose bei biure praverčia tinkamas stalas. Bigbox elektroninėje parduotuvėje, internetu galite įsigyti FMD, Up Up, ModernHOME, Home&Styling ar kitų gamintojų stalus.

Užsakytus baldus per nurodytą terminą pristatysime jums patogiausiu būdu. Be to, jeigu vyksta akcija ir prekių kaina yra sumažinta, patikusius stalus įsigysite gerokai pigiau nei įprastai. Ypatingos nuolaidos dar taikomos ir perkantiems pažymėtas prekes išsimokėtinai. Taip pat stalams dažnai siūlome ir nemokamą pristatymą.

Kaip išsirinkti stalą darbui?

Rašomasis darbo stalas namų arba biuro – ofiso aplinkoje turi pasižymėti tam tikromis savybėmis. Visų pirma, ant tokio stalo turi tilpti darbui reikalingi įrankiai – kompiuterio monitorius ir pelė, klaviatūra (arba nešiojamas kompiuteris), rašymo priemonės, segtuvai, kita. Toks stalas taip pat turėtų turėti patogius stalčius ar lentynėles daiktams susidėti. Jeigu modelis yra reguliuojamo aukščio, tai – didelis privalumas, ypač dirbantiems intensyvų kūrybinį darbą. 

Norintiems taupyti vietą namų ar įprastame biure pasitarnautų ir atlenkiamas arba išskleidžiamas stalas su ratukais, kadangi jis pasižymėtų ir reikiamu mobilumu. 

Kaip išsirinkti valgomojo stalą?

Valgomojo stalas turėtų būti pakankamai erdvus, kad prie jo patogu būtų valgyti visiems namų ūkio gyventojams. Itin puikia investicija dažnai tampa pietų stalas transformeris, kurį galima išskleisti, kai atvyksta svečiai ir suskleisti, kai namuose – mažiau žmonių. 

Kaip valgomojo stalas gali tarnauti ir įprastas virtuvinis stalas bei net baro stalas, jeigu toks išdėstymas tinka jūsų interjerui. Tam tikruose interjeruose pasiteisins ir kampinis valgomojo stalas. 

Kaip išsirinkti žurnalinį, kavos staliuką?

Žurnalinis, kavos staliukas yra nedidelis baldas, kuris brėžia ribą tarp funkcionalaus baldo ir dekoracijos. Itin patogu, jeigu ant paviršiaus tilps lempa, šviestuvas, žurnalas, knyga ar užkandžių padėklas. Apvalus arba kvadratinis žurnalinis, kavos staliukas turėtų būti it antraplanis aktorius pagrindinei atviros patalpos arba svetainės žvaigždei. Pastarąja tampa didelis valgomojo stalas arba sofa.

Minimalistiniame, urban stiliaus interjere pasiteisins ir ergonominis svetainės kavos staliukas. Iš kitos pusės – ąžuolinis ar medinis stalas tiks kaip universalesnė klasika, tinkanti beveik visur.

Kodėl verta stalus pirkti internetu?

Iš Bigbox stalus verta pirkti dėl gausaus asortimento. Nepriklausomai nuo to ar jus domina sulankstomas valgomojo, pakeliamas darbo, klasikinis žurnalinis ar modernus, metalinis baro stalas, pas mus rasite variantų įvairiuose kainų segmentuose. 

Prekės puslapiuose pateikiama visa svarbiausia informacija apie stalo matmenis ir kitas savybes, pavyzdžiui, iš kokių medžiagų jis pagamintas ir kita. Su patogiais prekių filtrais bus lengva pažymėti, kad jus domina tik: baltas, juodas, medžio masyvo ar nedidelių matmenų, mini staliukas ir kita. 

Patikusį žaidimų kompiuteriui skirtą ar kito tipo stalą galėsite įsigyti ir išsimokėtinai. Na, o kilus klausimams – į juos telefonu, el. paštu ar per socialinius tinklus atsakys mūsų klientų aptarnavimo skyriaus specialistai.