Informacija
Prekių katalogas

Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

Baldų ir interjero detalių galite įsigyti ir internetu, tiesiog Bigbox elektroninėje parduotuvėje. Prekių kataloge yra įvairių stilių lietuviški, latviški, lenkiški, prabangūs vokiški ar itališki bei kitų šalių gamintojų baldai, skirti miegamiesiems.  

Patogūs prekių filtrai ir rūšiavimo įrankis leis per trumpiausią įmanomą laiką įsigyti pačius geriausius baldus. Pasirinkite sau aktualiausius kriterijus, pažymėkite svarbiausias baldo savybes ir jums iš karto bus rodomi tinkantys populiariausi arba unikalūs ir nestandartiniai baldai miegamojo kambariams.

Tapę mūsų naujienlaiškio prenumeratoriais galėsite būti pirmieji, kurie sužinos apie tai, kada miegamojo baldams taikomos akcijos. Jos metu lovas, komodas, spintas, staliukus, spinteles ar kitus baldus galėsite įsigyti dar patrauklesne kainapigiau nei įprastai.

Daugumai pirkinių siūlome galimybę pirkti ir išsimokėtinai, labai patraukliomis sąlygomis, kurias užtikrina mūsų partneriai. Patikimų gamintojų baldus galėsime pristatyti jūsų nurodytu adresu arba paruošti atsiėmimui mūsų prekių punkte Kaune. Jeigu domina kokybiški, įvairaus stiliaus miegamojo baldai – negaiškite laiko eilėse. Užsisakykite prekes internetu ir pamirškite visus rūpesčius!

Miegamojo baldų pasirinkimas internetu

Miegamojo baldų asortimentą sudaro daug skirtingų prekių grupių, į kurias įeina ne tik pavieniai, klasikiniai ar modernūs miegamojo baldai, tačiau ir visi jų komplektai. Apžvelgsime pagrindines šių prekių kategorijas ir ką galite įsigyti iš Bigbox.

Miegamojo lovos – čia galėsite rasti skirtingų dydžių viengules, dvigules ar net dviaukštes lovas. Vieni modeliai parduodami su čiužiniu, o kiti – be, todėl atkreipkite į tai dėmesį. Vienos lovos turi praktiškas daiktadėžes, kiti modeliai gali būti pagaminti iš aukščiausios klasės medžiagų. Turime tiek modelių suaugusiems, tiek variantų vaikų kambariui.

Lovos grotelės – specialus konstrukcinis elementas, kuris dedamas po čiužiniu daugumoje lovų. Jos užtikrina, kad čiužinys neįkristų ir palaiko lygią miegojimo padėtį. Groteles gali reikėti pirkti atskirai su lova, pakeisti sulūžusias.

Miegamojo spintos – vienas iš svarbiausių baldų bet kuriame miegamajame, neskaitant lovos bei, jeigu nėra atskiros walk-in tipo spintos. Čia galėsite rinktis iš labai įvairaus asortimento, kurį sudaro skirtingo aukščio, pločio mediniaiąžuoliniai, uosiniai, kiti, ar medžio masyvo bei net iš metalo pagaminti baldai. Jie leis lengvai susidėti drabužius ar kitus daiktus.

Miegamojo komodos – drabužiams ar kitiems daiktams susidėti. Komodos yra labai optimalus baldas, kuris leis pasidėti daugiau daiktų nei spintelė, tačiau neužims tiek vietos, kiek spinta.

Spintelė prie lovos – dar naktine spintele vadinamas baldas įprastai turi paviršių ir vieną ar kelis stalčius. Čia galima įsidėti vaistus, higienos priemones ar kitus dalykus, kurių reikia ryte arba prieš miegą.

Kosmetiniai staliukai – ištaigingi Provanso stiliaus arba balti, minimalistiniai. Jie skirti tam, kad pasidažyti ir pasipuošti būtų lengviau ir maloniau.

Čiužiniai – ne visiškai baldas, tačiau neatsiejamas nuo svarbiausio miegamojo baldo – lovos. Čiužinio minkštumas ir kitos savybės daro didelę įtaką jūsų poilsiui. Rinkitės iš įprastų, itin minkštų, ortopedinių ar kitokio tipo čiužinių.

Antčiužiniai – skirti dar labiau pagerinti miego kokybę ir kloti ant čiužinio viršaus.