Prekių katalogas

USB raktai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje USB raktai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip SANDISK BY WESTERN DIGITAL, Kingston, Silicon Power, Transcend, NETAC. USB raktai kainos prasideda nuo 2,58 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 450 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
2 265
Gamintojas
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

USB raktai

Labai svarbus įrenginys, kuris praverčia ne tik asmeniniais tikslais, bet ir darbe yra USB raktai (vadinamieji atmintukai). Šis įrenginys – tai nedidelė, dažniausiai vos kelių centimetrų ilgio skaitmeninių duomenų bazė. Nors yra labai maža, moderniame USB rakte gali tilpti dešimtys ar net šimtai gigabaitų duomenų.

USB atmintukas (raktas) praverčia tuomet, kai reikia duomenis arba svarbią informaciją turėti prie savęs, nors judate iš vienos vietos į kitą. Pavyzdžiui, jeigu vykstate į universitetą atlikti prezentaciją, pas klientą pateikti ataskaitas arba nuvežti brėžinius bei sutartis skaitmeniniu formatu. Bigbox parduotuvėje internetu jūs galėsite įsigyti pačių įvairiausių ADATA, Apacer, Intenso, Kingston, Lexar, Samsung, SanDisk, Silicon Power, Transcend ir kitų gamintojų USB raktų.

Kokie iš jų yra geriausi? Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Dauguma atkreipia dėmesį tik į talpą, tačiau tai, toli gražu nėra vienintelis parametras, pagal kurį reikia rinktis. Štai dalykai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, kai perkate USB raktą:

  •          Talpa – kiek jums reikia? Iš tiesų, dažniausiai USB raktų talpa yra standartizuojama. Kai perkate, rinkitės šiek tiek daugiau, nei galvojate, kad prireiks, kadangi geriau, jog tos vietos niekada nepritruktų.

o   Nuo mažiau nei 4GB iki 8GB – mažos talpos atmintukai

o   16GB – 64GB – vidutinės talpos USB raktai

o   128GB – 256GB ir daugiau – itin didelės talpos USB atmintukai

  •          Konstrukcijos tvirtumas – nors gali būti talpūs, tačiau pigiai pagaminti USB atmintukai labai erzina. Jų, pigi plastmasinė konstrukcija gali ilgai neatlaikyti, jie greitai dėvėsis ir tvirtai nesilaikys, įkišti į lizdą. Prie daugumos prekių galėsite pamatyti, iš ko jos yra pagamintos. Jeigu svarstote tarp kelių alternatyvų, pirmenybę teikite aliuminiui, o ne plastikui (nebent jis sutvirtintas arba atsparus vandeniui).
  •          Jungties tipas – USB 3.0 jungtis yra gerokai greitesnė nei senoji 2.0 jungtis. Aišku, jeigu duomenų USB rakte tėra keli šimtai megabaitų arba vos keli gigabaitai, tai nėra pirminės svarbos reikalas. Tačiau, jeigu laikote didelius duomenų kiekius (pvz., 100GB užimančius filmų ar žaidimų failus), didesnis greitis sutrumpina valandos laukimą iki poros minučių.
  •          Rakto dydis – yra standartinio dydžio bei mini/mikro USB raktų. Nors smagu, kada raktas telpa į kišenę, tačiau per mažas įrenginys jau gali kelti šiokių tokių sunkumų jį saugant. Pasirinkite tai, kas lengvai telpa ten, kur norite, kad tilptų, tačiau lengvai nepasimestų. Su dydžiu taip pat dažnai reikia aukoti duomenų bazės talpą. Pvz., mini USB raktas teturės 32GB talpą arba, jeigu turės daugiau – kainuos neproporcingai daug.

Jeigu norite kompiuterinę techniką, įskaitant USB raktus, pirkti pigiau, nepamirškite prenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Tuomet būsite patys pirmieji, kurie sužinos apie prekes su sumažinta kaina bei kada išorinėms duomenų laikmenoms taikoma akcija.