Informacija
Prekių katalogas

Kamado kepsninės (griliai)

Šiltuoju metų sezonu, laisvalaikis ir jaukūs pasisėdėjimai kieme nebeįsivaizduojami be lauko kepsninių-grilių. Vieni iš žinomiausių lauko kepsninių-grilių BIGGRILL KAMADO yra labai populiarūs dėl juose paruošto išskirtinio skonio maisto. BIGGRILL KAMADO lauko kepsninės, griliai ir jų priedai el. parduotuvėje Bigbox.lt parduodami gera kaina – siūlome įsigyti norimą aukštos kokybės BIGGRILL KAMADO modelį internetu pigiau.

Kamado kepsninės griliai

 Kas nemėgsta skanaus, ant grotelių kepto maisto? Nesvarbu ar tai sultingas kepsnys, gerai apkepusi višta, ar grilintos daržovės – kamado kepsninės bei didieji griliai leis pasimėgauti bet kuriuo pasibuvimu lauke, nes ant stalo turėsite karšto, garuojančio ir itin skanaus maisto.

Daug kam gali kilti klausimas – kas yra tas kamado grilis ir kuo jis ypatingas? Visų pirma, kamado griliai išsiskiria savo forma. Jie yra ovalūs. Pagal fizikinius dėsnius, ovalo formos korpuse labai gerai cirkuliuoja oras, dėl to patiekalai vienodai įkaista ir iškepa. Na, o pats keramikinis kamado grill korpusas puikiai izoliuoja karštį. Pats pavadinimas kamado yra japoniškas. Šio tipo griliai yra tradicinė Japonijos maisto gamybos kultūros dalis.

Pastebėta, kad tokio korpuso grilyje maistas iškepa skanesnis ir reikia mažiau kuro sudeginti tam, kad pavyktų viską paruošti. Galima sakyti, kad kepimas ar rūkymas Kamado grilyje vyksta it konvekcinėje krosnelėje.

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti BIGGRILL ir kitų prekės ženklų kamado kepsninių puikiomis kainomis. Prekes bus patogu apžiūrėti nuotoliniu būdu, paskaityti jų aprašymus, įvertinti svarbiausias savybes. Palyginimo įrankis leis jas palyginti tarpusavyje, kad matytumėte, kuri kepsninė labiausiai atitiks jūsų poreikius.

Kodėl verta rinktis būtent šio tipo kepsnines? Labai didelė pasirinkimo link stumianti detalė yra tai, jog su jomis įmanomas ir kepimas, ir rūkymas, troškinimas ar net virimas garuose. Skirtingai nei dauguma įprastų grilių, kamado kepsninė neapriboja jūsų galimybių ruošti maistą. Modernūs šių kepsninių modeliai degina ne itin daug kuro, kaitra blėsta lėtai, todėl maistą pagaminsite tikrai be didesnių išlaidų.

Atsidarę prekės puslapį nepamirškite atkreipti dėmesį į svarbiausias detales: nuotraukas, charakteristikų lentelė, išsamų prekės aprašymą ir ne tik. Čia taip pat bus matomi ir kitų pirkėjų atsiliepimai apie šią kepsninę. Svarbus niuansas naudojimui – šie griliai yra ganėtinai sunkūs. Didesni modeliai svers tiek pat kiek jūs ar net daugiau. Labai gerai, kad prie daugumos montuojami ratukai, tad perkelti ją iš vienos vietos į kitą nebus pernelyg sunku. Pvz., 52cm skersmens kepsninė gali sverti net apie 80kg. Ar didelė kepsninės kaina to verta? Jeigu dažnai kepate maistą ant grotelių arba labai mėgstate pasilepinti tokiais patiekalais ir galite sau tai leisti – kodėl gi neįsigijus bent mini - ~30-35cm kamado kepimo griliaus. Jeigu esate bent 4 asmenų šeima arba dažnai mėgaujatės ant grotelių keptu maistu, pirkite didesnio skersmens kepsninę.

Pigiau bene visada perka Bigbox naujienlaiškio prenumeratoriai. Jie gauna laiškus, kurie praneša apie tai, kada buities prekėms, tarp kurių yra ir kepsninės – taikoma akcija, sumažinama kaina arba gauna ypatingus nuolaidų kodus, kuriuos gali panaudoti pirkdami su nuolaida!