Informacija
Prekių katalogas

Maišytuvai

Maišytuvai

Maišytuvai yra viena svarbiausių buities prekių, kuriai būtinas geras funkcionalumas ir gera estetika. Maišytuvas yra santechninis įrenginys, kuris dažniausiai sutinkamas vonios kambaryje bei virtuvėje. Dar vadinamas termostatiniu maišytuvu, šis įtaisas leidžia jums pro čiaupą leisti tokios temperatūros vandenį, kokį norite. Kitu atveju pro čiaupą bėgtų tik labai karštas arba labai šaltas vanduo.

Dušo, vonios praustuvo arba virtuvės maišytuvai dažniausiai tik atrodo skirtingai, jų visų veikimo principas yra vienodas. Jis maišo karštą ir šaltą vandenį pagal jūsų nustatymą (taip, kaip atsukate čiaupą). Taigi, veikimo prasme – šie įtaisai yra vienodi, tačiau virtuvėje arba vonioje esantys maišytuvai susiduria su nemažai skirtingais estetikos reikalavimais, kurie daugiausiai atsiranda dėl to, kad patys kambariai įrengiami visiškai skirtingai. Bigbox parduotuvėje internetu siūlome jums įsigyti aukščiausios kokybės vandens maišytuvų iš Blanco, CATA ir Franke. Prekes galite patogiai filtruoti ir rūšiuoti pagal jų kainą, matmenis, gamintoją bei ypatumus, tarp kurių lanksti galvutė, ištraukiama žarnelė ir kita.

Pasirinkimai iš dizaino pusės – beveik visiškai subjektyvūs, todėl rekomenduoti kažką konkretaus yra ganėtinai sunku. Patariame ieškoti vieno stiliaus gaminių, kad namuose dominuotų dizaino ir estetikos harmonija. Tačiau vonioje galima rinktis kažką, kur grožis griežia pirmu smuiku, o virtuvėje tokią rolę teužima praktiškumas. Renkantis maišytuvą kriauklei, reikėtų atsižvelgti į tai ar jūsų namuose tekantis vandentiekio vanduo nėra labai kalkėtas. Jeigu taip – nesirinkite plieno ar metalo apdailos, nes ji kaip mat apsineš kalkėmis. Geriau rinkitės maišytuvus apdirbtu paviršiumi, kad jų estetika išliktų aukščiausios klasės dar ilgą laiką.

Mūsų kataloge rasite aukso spalvos, juodus, sidabrinius, chromuotus, rudus ir daugybės kitų spalvų virtuvės, vonios bei kitiems kambariams tinkančius maišytuvus. Juodas maišytuvas tinka moderniame, urbanistinio stiliaus interjere, o štai baltas maišytuvas gal kiek gražiau atrodys šviesiame vonios kambaryje.

Prekes galite pridėti į norų sąrašą, palyginti tarpusavyje, kad įsigyti būtų paprasčiau.

Virtuvėms, prie plautuvės montuojamam maišytuvui patariama rinktis variantą su ištraukiama žarnele. Tai – geriausi pasirinkimai kasdienei buičiai. Ta funkcija labai naudinga plaunant indus, kadangi fiksuota čiaupo padėtis ne visada yra maksimaliai patogi, o ištraukiama žarnelė leis tiksliau ir švariau išplauti indus.

Domina galimybė buities prekes bei santechninę įrangą pirkti pigiau nei įprastai? Maišytuvus sumažinta kaina dažniausiai perka mūsų naujienlaiškio prenumeratoriai. Jie patys pirmieji gauna pranešimus apie prekes, kam taikoma akcija, nuolaidos kodus bei specialius pasiūlymus, kuriais gali pasinaudoti apie juos sužinoję anksčiau nei kiti vartotojai. Patogu ir susikurti paskyrą Bigbox platformoje, kad galėtumėte į norų sąrašą įsidėti patikusias prekes, matyti savo pirkimų istoriją bei vėliau palikti atsiliepimus apie savo pirkinius, padėsiančius kitiems pirkėjams.