Informacija
Prekių katalogas

Šaldytuvai

Šaldytuvas - vienas būtiniausių buities prietaisų namuose, biure ar kitos paskirties patalpose. Šaldytuvai internetu pigiau buitinės technikos prekių el. parduotuvėje Bigbox.lt - siūlomas didelis asortimentas populiariausių gamintojų Samsung, Liebherr, Snaigė, Whirpool, Bosch, Electrolux, Beko, Gorenje ir kt. produktų. Parduodami ir mažiau lyderiaujančių, bet patikimų gamintojų, tokių kaip Candy, Daewoo, Haier, Zanussi ir kt. šaldytuvai gera kaina. Įmontuojami šaldytuvai, dviduriai šaldytuvai, šaldytuvai su šaldikliu ir šaldytuvai be šaldiklio – išsirinkti ir įsigyti, pagal poreikius ir galimybes, galite patrauklia kaina mūsų internetinėje parduotuvėje. Kitos šaldytuvų kategorijos: Gėrimų šaldytuvaiŠaldytuvai be šaldiklioSiauri šaldytuvaiRetro šaldytuvaiŠaldytuvai no frostAlaus šaldytuvaiJuodi šaldytuvaiKeturių durų šaldytuvaiDideli šaldytuvaiŠaldytuvai 160 cmŠaldytuvai 120 cmŠaldytuvai 200 cmSpalvoti šaldytuvaiRaudoni šaldytuvaiŠaldytuvai su stiklinėmis durimisŠaldytuvai su ledukų funkcija

Šaldytuvai

Šaldytuvai – nepakeičiami įrenginiai kiekvienuose namuose. Būtent jų pagalba maistą galime išlaikyti ilgiau šviežią, kvapnų ir maistingą. Skirtingų šaldytuvų tipų tikrai yra toli gražu ne vienas, tad, priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių, tikrai pavyks įsigyti tokį, kuris geriausiai išpildys visus lūkesčius.

Bigbox internetinėje parduotuvėje galite rasti be galo didelį šių įrenginių pasirinkimą. Vokiški šaldytuvai – AEG, Bosh, Miele ar Liebherr šaldytuvai tikrai nenuvils, kadangi jie pasižymi išskirtine kokybe bei pačiu aukščiausiu energinio efektyvumo laipsniu.

Be abejo, vieni populiariausių standartiniai 50 cm pločio ar 55 cm pločio buitiniai šaldytuvai, pasižymintys vidutine talpa. Visgi tokios talpos ne visuomet žmonėms pakanka, todėl galimi ir dviduriai ar net keturių durųdideli, side by side įrenginiai.Juose tikrai tilps visi maisto produktai, pradedant nuo paprasčiausio pieno ar alaus irkitų gėrimų vakarėliui, ir baigiant įvairiomis daržovėmis. Žinoma, ne kiekvieni namai gali sau leisti tokio dydžio šaldytuvus dėl vietos stokos, tačiau net ir tokiu atveju yra sprendimas – įmontuojami įrenginiai. Iš tiesų integruojami šaldytuvai yra be galo patogus pasirinkimas, kadangi jie neužima daug virtuvės ploto. Visgi, jei jums labiau prie širdies laisvai pastatomimobilūs šaldytuvai, tačiau laisvo ploto nėra tiek daug, tuomet  idealiai tiks ir minisiauri, galbūt net ir be šaldiklio įrenginiai. Žinoma, jei turite daug gėrybių, kurias norite užsišaldyti žiemai, šaldytuvas be kameros nebus pats geriausias variantas – tokiu atveju galbūt net reikėtų rinktis modelį su 4 šaldiklio stalčiais.

Jei esate vyno mėgėjas, galbūt jus sudomins maži, specialiai tam pritaikyti šaldytuvai? Nors sakoma, jog geriausi vynai yra laikomi rūsyje, tačiau, jei tokios galimybės neturite, puiki alternatyva taps šis įrenginys. Įprastai vyno šaldytuvai yra tikrai nedideli, tačiau neapsigaukite, kadangi į juos telpa gana nemažai! Šiuose įrenginiuose rasite specialiai įmontuotas lentynėles, kurios padės butelius sutalpinti saugiau, be rizikos, jog jie suduš ar iškris, o taip pat dažniausiai jie yra su stiklinėmis durimis, tad norimą gėrimą pamatysite labai greitai. Negana to, jei mėgstate keliauti mašina, dar viena gera investicija bus auto – kelioniniai šaldytuvai. Jis – tikrų tikriausias turistinis atributas. Šie įrenginiai pasižymi dideliu efektyvumu – jie veikia naudodami 12 V bateriją ir automobilio elektrą, taip pat yra nešiojami, tad galėsite pastatyti bet kurioje patogioje vietoje.

Vis labiau ir labiau populiarėjantis pasirinkimas – išmanusis šaldytuvas, kurie pasižymi tokiais papildomais ypatumais kaip drėgmės lygio palaikymu, no frost, t.y. yra bešerkšnis, bei skydeliu, leidžiančiu pažvelgti į šaldytuvo vidų, jo nepradarius, ir valdymu per išmanųjį telefoną. Be to, tokie įrenginiai dažnai yra ir su ledukų funkcija, kuri ypač pasitarnauja šiltuoju metų laiku. Nauji šaldytuvai taip pat yra ir įvairių dizainų – galimi spalvoti, pavyzdžiui juodas ar raudonas termoelektrinis šaldytuvas, retro stiliaus – amerikietiškas. Pasirinkimas iš tiesų labai platus, tad tikrai pavyks įsigyti tokį, kuris geriausiai tiks prie jūsų interjero.

Daug skirtingų šaldytuvų modelių rasite Bigbox internetinėje parduotuvėje. Nors iš pradžių gali ir nesinorėti ar būti nedrąsu pirkti prekę, kurios matmenys yra tokie dideli, internetu, tačiau tai – labai paprasta ir patogu. Bigbox dažnai galite rasti šaldytuvų, kuriems yra taikoma akcija, tad norimą įrenginį pavyks įsigyti ir kur kas pigiau. Negana to, kartais yra vykdomas ir išpardavimas, kurio metu tiek šaldytuvų, tiek ir kitų prekių kaina yra reikšmingai sumažinama.