Informacija
Prekių katalogas

Kraujospūdžio matuokliai

Kraujotakos sistema – vienas svarbiausių dalykų mūsų organizme. Su širdies problemomis susiduria daugybė žmonių visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Kad pavyktų stebėti savo sveikatą bei žinoti svarbiausią informaciją apie širdies darbą, reikalingas kraujospūdžio matuoklis. Šis sveikatos priežiūros įrenginys gali atsidurti kone kiekvienuose namuose ir būti naudojamas tam, kad būtų galima stebėti savo sveikatą bei žinoti ar nereikia kreiptis pagalbos.

Naminis kraujospūdžio matavimo aparatas gali būti kelių tipų. Riešiniai matuokliai yra dedami ant riešo, o žastiniai – ant žasto. Abu šie prietaisai turi savo privalumų, kuriuos galite panaudoti savo sveikatos būklės stebėjimui. Kad būtų paprasčiau išsirinkti kraujospūdžio matuoklį, pasinaudokite patogiais prekių filtrais bei/ar prekių palyginimo įrankiu Bigbox parduotuvėje internetu. Su filtrų pagalba lengviau rasite Beper, Beurer, G3Ferrari, iHealth, Medisana, ROSSMAX ir daugybės kitų gamintojų techniką. Siaurinti paiešką taip pat galite pagal matuoklio matavimo būdą, tai, ar jis gali nustatyti aritmiją, ar išsijungia automatiškai. Patogu ir naudoti palyginimo įrankį. Į palyginimo lentelę galite pridėti kiek tik norite skirtingų matuoklių bei greitai sužinoti, kuris yra pvz., išmanusis arba mechaninis, kad greičiau pamatytumėte, kurie iš jus sudominusių įrenginių yra geriausi už atitinkamą kainą.

Kokie yra svarbiausi kriterijai renkantis kraujospūdžio matuoklį? Be abejonės, daug kam labai aktualu pačios prekės kaina. Tačiau reikia paminėti, kad ne visuomet pavyksta rasti geriausią sveikatos priežiūros techniką tik pagal įkainius. Todėl dėmesį atkreipkite ir į pačio matuoklio funkcionalumą. Kad jis kainuos pigiau, dar nereiškia, kad gausite didesnę naudą. Kuomet kalbame apie sveikatą – reikėtų pirkti tik tai, kas pilnai patenkina jūsų poreikius. Taigi pirmasis kriterijus yra ergonomiškumas. Jeigu įrenginį lengva naudoti, jis paprastai užsideda, nėra pernelyg komplikuotas – tai, geras ženklas. Be to labai svarbūs ir jo techniniai pajėgumai. Šiuolaikinis kraujospūdžio matuoklis turi turėti atmintį, kurioje būtų išsaugomi praėjusių matavimų rezultatai. Taip pat labai naudingi ir įvairių širdies problemų identifikavimo ypatumai (pvz., aritmijos nustatymas). Dar patogiau matuokliu naudotis tuomet, kai jis yra išmanus ir gali būti sujungiamas su programėle, kurioje matote ne tik matavimų duomenis, tačiau gaunate ir įžvalgas. Tad geriausias tikrai bus profesionalus, tikslus, ergonomiškas ir pakankamai naudingų funkcijų turintis matuoklis.

Jeigu domina sveikatos priežiūros technikos pirkimas mažesne kaina bei su akcija, paskubėkite užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Tokiu būdu pirmieji sulauksite pranešimų apie išpardavimus, specialius pasiūlymus, o taip pat dar ir gausite išskirtines dovanas. Jeigu kyla klausimų, juos tiesiogiai galite užduoti telefonu, elektroniniu paštu arba siųsdami žinutes socialiniuose tinkluose.