Informacija
Prekių katalogas

Interjero detalės ir namų dekoracijos

Interjero detalės ir namų dekoracijos

Bigbox elektroninė parduotuvė yra puiki vieta internetu įsigyti namams ar patalpų interjerui skirtų dekoracijų. Įvairios šiuolaikiškos ar klasikinio stiliaus dekoracijos gali padėti įgyvendinti idėjas, praplėsti viso interjero funkcionalumą, pagražinti jį, suteikti naujų emocijų ir sukurti gražią visumą. 

Net nebūtina gaišti laiko eilėse. Stilingos namų interjero dekoracijos gali būti įsigyjamos tiesiog internetu. Pasirinkite patikusias prekes, įsidėkite jas į krepšelį, saugiai, patogiausiu būdu apmokėkite ir sulaukite pristatymo. Gautas prekes iš karto panaudokite: svetainės, miegamojo, namų biuro, darbo kambario, prieškambario, vaikų kambario, vonios ar bet kurios kitos patalpos dekoravimui. 

Verta paminėti, kad įvairias prekes galite įsigyti ir pigiau, jeigu vyksta akcija. Pigiau interjero detales ir namų dekoracijas pirksite būtent akcijų metu, o apie jas pirmieji sužino naujienlaiškių prenumeratoriai. 

Interjero detalės ir namų dekoracijos Bigbox

Mūsų elektroninėje parduotuvėje, internetu galite įsigyti:

·       Pagalvėles baldams

·       Sieninius laikrodžius

·       Žvakes bei žvakides

·       Vyno lentynas

·       Kambario pertvaras

·       Sienų apdailą

·       Tapetus

·       Paveikslus, nuotraukas

·       Nuotraukų rėmelius

Pagalvėlės baldams

Namų interjero puošybai labai praverčia įvairios dekoratyvinės pagalvėlės. Skirtingų spalvų pagalvėlės pravers ne tik miegamajame, tačiau ir svetainėje ar vaikų kambaryje. Galite įsigyti ne tik pagalvėles, tačiau ir užvalkalus.

Sieniniai laikrodžiai

Beveik kiekvienoje svetainėje ar prieškambaryje bei darbo vietoje praverčia laikrodis. Jis yra ne tik praktiškas objektas, kuris padeda planuoti veiklą ir laikytis grafiko, tačiau ir skoninga namų dekoracija, turinti klasikinį ir laikui nepavaldų žavesį.

Žvakės bei žvakidės

Tam tikros detalės puošia bet kurią patalpą. Aromatinės žvakės ir žvakidės ne tik papildo atmosferą maloniais kvapais, tačiau ir prideda jaukumo pojūtį. Mūsų asortimente rasite įvairių tipų ir formų žvakes bei žvakides.

Vyno lentynos

Tikriems mėgėjams ir gurmanams verta investuoti į vyno lentyną namuose. Mūsų prekių kataloge galite rasti ir labai unikalių butelių laikiklių, kurie tarnaus ir kaip prabangios dekoracijos

Kambario pertvaros

Medinės arba iš natūralaus pluošto pagamintos pertvaros yra skoninga dekoracija, puikiai tiksianti nebūtinai tik namuose, tačiau ir įvairiose įstaigose. Pertvara padeda sukurti privačią zoną bet kuriame kambaryje ir sukuria autentišką, gamtos arba natūralumo įspūdį.

Sienų apdaila

Virtuvei, svetainei, miegamajam, prieškambariui ar kitai erdvei gali puikiai tikti unikalios sienų apdailos plokštės bei elementai. Mozaikinės plytelės arba net 3D dekoro elementai tik kelios idėjos, kaip galima patobulinti beveik bet kurio kambario įvaizdį. 

Tapetai

Vienas iš populiariausių dekoro elementų yra tapetai. Jeigu norite savo patalpoms suteikti išskirtinumo, rinkitės ryškius tapetus. Prekių kataloge rasite daugybę spalvingų tapetų vaikų kambariui, moderniems ar klasikinio stiliaus interjerams. 

Paveikslai, nuotraukos

Paveikslai ar nuotraukos suteikia patalpoms asmeniškumo, jaukumo ir pabrėžia kitas interjero detales. Jeigu norite, kad jūsų patalpos būtent tokiomis savybėmis ir būtų papildytos, rinkitės prekes iš šios kategorijos.

Nuotraukų rėmeliai

Norite, kad tam tikros nuotraukos ar paveikslėliai būtų geriau matomi? Tuomet išsirinkite ant stalo statomus arba pakabinamus nuotraukų rėmelius.